Архів новин 2004 - 2012

Стипендії ім. Фулбрайта для навчання в університетах США

Дата публікації: 28.02.2008, 14:51

Стипендії ім. Фулбрайта для навчання в університетах США - Конкурс для аспірантів, молодих спеціалістів, студентів 4-5-х курсів

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree program); проведення індивідуальних досліджень (research program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program). Навчання або стажування розпочнеться у серпні-вересні 2009 року.

Умови ґранту:
• щомісячна стипендія
• оплата навчання в університеті
• додаткові гроші для придбання професійної літератури та підручників
• медичне страхування
• безкоштовний проїзд в обидва боки

Офіс Програми ім. Фулбрайта покриває всі витрати учасників конкурсу (проїзд та перебування у Києві під час співбесіди), оплачує комп'ютерне тестування для фіналістів програми, надає візову підтримку стипендіатам.

Вимоги до кандидатів:
• українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу
• диплом спеціаліста, маґістра або бакалавра на час призначення стипендії
• вільне володіння англійською мовою
• необхідність повернення в Україну на 2 роки після завершення терміну ґранту (відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програми)
*Перевага надається особам віком до 35 років

Як взяти участь у конкурсі Graduate Student Program 2009-2010:
Претенденти повинні подати до офісу Програми ім. Фулбрайта повний комплект документів, до якого входять:
• анкета
• три рекомендаційні листи (англійською або з перекладом, якщо вони написані українською мовою)