Архів новин 2004 - 2012

Стипендійний фонд ВАТ «АгроКомБанк» в НаУКМА

Дата публікації: 28.02.2008, 15:02

Стипендійний фонд ВАТ «АгроКомБанк» в НаУКМА оголошується конкурс на здобуття щорічної стипендії для викладачів факультету правничих наук на 2008-2009 н.р.

Національний університет «Києво-Могилянська академія»
ВАТ «АгроКомБанк»
Проект НаУКМА «Іменний стипендійний фонд»

Оголошується конкурс
         на здобуття щорічної професорської стипендії на 2008-2009 н.р.
на підтримку досліджень у сфері наук кримінального циклу
для викладачів Факультету правничих наук

Умови участі у конкурсі на професорську стипендію:
• термін роботи в НаУКМА не менше одного року на момент оголошення конкурсу;
• педагогічне навантаження не менше 0,5 ставки;
• керівництво студентськими та/або аспірантськими науковими роботами;
• майбутні стипендіати протягом року мають подати до опублікування: або одну статтю до визнаного міжнародного наукового часопису (peer-reviewed), або дві наукові статті до наукових фахових видань України, або монографію (підручник, навчальний посібник).

Процедура розгляду заяв та визначення кандидатури стипендіата:
• претенденти подають заповнену аплікаційну форму та Curriculum Vitae в електронному та друкованому вигляді;
• в разі наявності – текст статті або монографії (підручник, навчальний посібник), які планується до публікації, але на момент подання аплікаційної форми ще не затверджені до опублікування;
• до аплікацій за бажанням можуть додаватися документи, які засвідчують наукові досягнення претендента, його внесок у розбудову НаУКМА тощо;
• рішення про присудження стипендії приймається конкурсною комісією за результатами розгляду аплікаційних форм та можливої співбесіди з претендентами;

Термін подачі заяв та інших документів –14 квітня 2008 року,  до 16.00.
Розгляд заяв Конкурсною комісією та визначення кандидатур переможців відбудеться до до 14 травня 2008 року.
Початок виплати стипендій -  вересень 2008 р.

Аплікаційну форму можна одержати (а потім подати)  у Мокрицької Т.В.,  корпус 4-323,  тел.: (044) 425 60 73;  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .