Архів новин 2004 - 2012

Стипендійний фонд ВАТ «АгроКомБанк» в НаУКМА

Дата публікації: 28.02.2008, 15:06

Стипендійний фонд ВАТ «АгроКомБанк» в НаУКМА оголошується конкурс на здобуття щорічної стипендії для студентів факультету правничих наук на 2008-2009 н. р.

Національний університет «Києво-Могилянська академія»
ВАТ «АгроКомБанк»
Проект НаУКМА «Іменний стипендійний фонд»

Оголошується конкурс
на здобуття щорічної стипендіїдля студентів факультету правничих наук
за високі досягнення в навчанні та науковій роботі
на 2008-2009 навчальний рік

Умови участі у конкурсі:
• студент основного складу Факультету правничих наук НаУКМА (бюджетна або контрактна форма навчання);
• високий навчальний рейтинг;
• участь у наукових дослідженнях кафедри, наукових конференціях, круглих столах тощо;
• актуальна за тематикою та успішна курсова або кваліфікаційна робота; наукові публікації у фахових виданнях;
• перемоги у рейтингових конкурсах молоді та студентів або олімпіадах (міжнародних,  всеукраїнських, міських);
- активна професійна та суспільно-громадська діяльність (участь у роботі професійних груп, асоціацій, гуртків, проектів тощо).

Процедура розгляду заяв та визначення лауреатів на отримання стипендій:
• претенденти подають заяву на участь у конкурсі на ім'я декана факультету та своє  Curriculum Vitae;
• форма заяви - довільна із зазначенням детальної інформації відповідно до критеріїв надання  стипендії, копіями дипломів переможців конкурсів, інші супровідні матеріали (наукова студія/творча робота, рукопис або публікація тощо).

Термін подачі заяв та інших документів – до 14 квітня 2008 року, до 16:00.

Розгляд заяв Конкурсною комісією, зустрічі-співбесіди з претендентами, визначення кандидатур переможців відбудеться до 14 травня 2008 року.
Початок виплати стипендій -   вересень  2008 року.

Заяви можна подавати в письмовій  та  електронній формі до деканату ФПвН, кім. 303, корпус 4, заступнику декана Солом’яному В.Р., тел. (044) 425-60-73, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .