Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 28.02.2008, 15:17

Стипендійний фонд Фундації ім. отця Маріяна та доктора Романа Цюрковських (Канада) в НаУКМА оголошується конкурс для викладацького складу Факультету правничих наук на здобуття професорської стипендії на 2008-2009 н. р.

Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Фундація ім. отця Маріяна та доктора Романа Цюрковських (Канада)
Проект НаУКМА «Іменний стипендійний фонд»

Оголошується конкурс для викладацького  складу Факультету правничих наук
на здобуття професорської стипендії  на 2008-2009 навчальний рік
 за напрямами: комерційне, цивільне, цивільно-процесуальне, банківське, фінансове, трудове, господарське, земельне, аграрне, житлове, міжнародне приватне право, правове регулювання підприємницької діяльності

Умови участі у конкурсі на професорську стипендію:
• термін роботи в НаУКМА не менше одного року на момент отримання стипендії
• педагогічне навантаження не менше  0,5 ставки
• керівництво студентськими та/або аспірантськими науковими роботами
• майбутній стипендіат протягом року має бути готовим підготувати та подати у завершеному вигляді статтю до публікації у визнаному англомовному науковому журналі (peer-reviewed) або  наукову монографію до публікації у визнаному англомовному науковому видавництві (peer-reviewed).

Процедура розгляду заяв та визначення кандидатури стипендіата:
• претендент подає заповнену аплікаційну форму* та своє  резюме (за визначеною формою*) у електронному та друкованому вигляді;
• в разі наявності - текст монографії або статті, яка вже була подана до публікації у визнаному англомовному науковому видавництві або журналі (peer-reviewed), але на момент подання аплікаційної форми ще не затверджена до публікації
• термін подачі необхідних документів – 14 квітня 2008 року,  до 16.00;
• документи розглядає Конкурсна комісія, проводить зустрічі-співбесіди з претендентами, визначає та затверджує кандидатуру переможця
• термін визначення переможця  конкурсу  - до 14 травня 2008 року,  початок виплати стипендії - вересень 2008 року.

Документи необхідно подати Мокрицькій Т.В.,  корпус 4-323,  тел.: (044) 425 60 73;          e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; *там же - отримати аплікаційну форму та форму резюме.