Архів новин 2004 - 2012

«МАДАГАСКАР: геопоетика утопії»

Дата публікації: 17.03.2008, 17:17

«МАДАГАСКАР: геопоетика утопії». 20 березня в НаУКМА відкривається виставка фотоколекції письменника, журналiста, науковця, перекладача сучасної української лiтератури Ігоря Сіда

20 березня о 18.00
у Галереї мистецтв ім. Олени Замостян
Національного університету „Києво-Могилянська академія”
відкривається виставка
«МАДАГАСКАР: геопоетика утопії»
фотоколекція Ігоря Сіда

До експозиції увійшла колекція світлин, зроблених автором пiд час останніх подорожей Мадагаскаром.  Ігор Сід - письменник, журналіст, дослідник.  Біолог за фахом,  він уперше відвідав цю унiкальну країну під час наукової експедицiї на початку 90-х, i з того часу став знавцем iсторiї, культури та природи Великого острова.

Ще одна тема, про яку йтиметься на вернiсажi – сучасна українська культура, оскiльки протягом останнього десятилiття автор виступав також як перекладач та промоутер нової української лiтератури в Росiї.

На відвідувачів чекають цікаві зустрічі з письменниками, журналістами, видавцями.