Архів новин 2004 - 2012

Премія ім. Миколи Кравця

Дата публікації: 22.04.2008, 14:32

Премія ім. Миколи Кравця. Оголошується конкурс на здобуття Премії ім. Миколи Кравця за практичний внесок у справу розбудови України

Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Оголошується конкурс
на здобуття Премії ім. Миколи Кравця
за практичний внесок у справу розбудови України
(наукова, громадська діяльність і підприємництво)
 для спеціалістів і маґістрів 2-го року навчання НаУКМА

Необхідний пакет документів:
1. Заява/подання у довільній формі від структурному підрозділу НаУКМА або громадській організації НаУКМА, або самого претендента (студента-випускника магістеріуму (спеціаліста) НаУКМА);
2. CV (резюме) претендента;
3. Текст наукової або дослідницької роботи, або інші офіційні матеріали, що підтверджують досягнення претендента у сфері наукової, громадської або підприємницької діяльності;
4. Дві зовнішні рецензії-відгуки щодо заявленої на конкурс роботи претендента;
5. Академічна довідка про результати навчання претендента у НаУКМА протягом 5-6 років.
Всі документи повинні бути належним чином засвідчені установами, що їх видали.

Порядок подачі документів:
1. До 10 травня випускаюча кафедра висуває кандидатуру претендента на Раду факультету. Пропозиції оформлюються згідно з Регламентом.
2. З 10 по 15 травня Рада факультету на своєму засіданні розглядає подані матеріали Претендентів і відбирає з числа претендентів по одному від факультету.
3. 25 травня – deadline прийому справ  від Ради факультетів до Преміального комітету.
4. З 25 травня до 15 червня включно Преміальний комітет розглядає справи претендентів згідно з регламентом
5. На засіданні Преміального комітету, що має відбутися після захисту кваліфікаційних робіт, заслуховуються виступи кожного з претендентів, які особисто доповідають про свої досягнення. Доповідь триває 10 -15 хвилин.
6. Переможець оголошується на церемонії Конвокації

Секретар Преміального комітету: Бондаренко Н.Б.
463-7113; вн. 417; 4-103.