Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 15.04.2005, 08:28

Результати зустрічі освітян Кіровоградщини в НаУКМА в рамках проекту "Тиждень молодого вчителя"

Тепер у особі учасників зльоту Києво-Могилянська академія має 150 полум'яних пропагандистів і агітаторів і, безумовно, великих прихильників всіх ідей і новацій, які запроваджуються у Вашому знаному у всьому світі колективі. Низький уклін ВАМ і велика вдячність всім, хто з нами працював, за увагу, щирість, душевне тепло і щире бажання поділитися надбаннями, прагнення допомогти, яке ми відчули в час відвідування Національного університету "Києво-Могилянська академія". "Подолавши величезне хвилювання перед зустріччю з самою історією, яку для нас уособлює Києво-Могилянська академія, переступали її поріг, а вийшли ми з неї окриленими, натхненними і глибоко переконаними, що історію роблять люди і ми серед них" -так відгукуються молоді спеціалісти Кіровоградщини на сторінках місцевої та обласної періодики про зустріч у Вашому навчальному закладі.