Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 20.04.2005, 16:38

21–22 квітня - конференція “Викладання англійської мови в середній школі”

Кафедра англійської мови Національного університету “Києво-Могилянська академія”
 та Ресурсний Центр для викладачів англійської мови
за підтримки Посольства США в Україні
запрошують викладачів загальноосвітніх шкіл,
які викладають англійськумову на початковому рівні,
на конференцію
 “Викладання англійської мови в середній школі”

21 – 22 квітня 2005 р.

Під час дводенної конференції будуть проводитися семінари та презентації з методики викладання англійської мови для молодших школярів. На заняттях учасники опрацюють різні види діяльності, які потім зможуть застосовувати на уроках. Семінари та тренінги проводитимуть американські та українські тренери з викладання ангійської мови.

У програмі виступ п. Фредріки Столлер – викладача, методиста та автора підручників з університету Північної Арізони у м.Флагстафф, США. Пані Столлер перебуватиме в Україні на запрошення Регіонального відділу з питань викладання ангійської мови Посольства США. Тема її виступу присвячена принципам “Content – based instruction”.

Конференція проходитиме
з 9:00 до 15:30 години 21 квітня
З 9:00 до 14:00 години 22 квітня

Реєстрація учасників відбудеться у четвер, 21 квітня з 8:30 до 9:00.
Для учасників конференції буде організовано обід.

Щоб подати заявку на участь в конференції, необхідно зателефонувати до Ресурсного Центру для викладачів англійської мови в Києво- Могилянській академії за номером 238 66 10. На конференцію будуть запрошені п’ятдесят викладачів, які першими подадуть заявки. По закінченні конференції учасники отримають сертифікати.

Останній день подачі заявок – середа, 20 квітня 2005 року.

Адреса проведення конференції:
ст. метро “Контрактова площа”,
вул. Сковороди, 2, Національний університет “Києво-Могилянська академія”