studii

17-18 травня 2019 НаУКМА приймав учасників міжнародної конференції «Міжнародний кримінальний суд та національні суди: взаємодія у боротьбі з безкарністю»

17-18 травня 2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія» приймав учасників міжнародної конференції «Міжнародний кримінальний суд та національні суди: взаємодія у боротьбі з безкарністю» (International Criminal Justice Cascade: From the ICC to the National Courts and Back)

Конференція стала яскравим прикладом органічного поєднання теорії, у викладі провідних науковців України та Європи, та практики, в презентації представників Міжнародного кримінального суду, правозахисного руху та академічної науки міжнародного кримінального права, дискусій про гібридну війна та правовійну та обговорення дієвості міжнародно-кримінальних процедур.

Дискусії на конференції були зорганізовані у такі панелі:

• гібридна війна, правовійна (lawfare) та міжнародне кримінальне право

• взаємодія наіціональної та міжнародної юрисдикцій: виклики та можливості

• викладання міжнародного кримінального права: на чому зосередитись?

• стандарти документування міжнародних злочинів: як застосовувати на практиці?

• принцип комплементарності як основа мкс.