Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Школа охорони здоров’я

Загальна інформація

Викладачі

Анотації курсів

Публікації

  Зав.кафедри
Юрочко Тетяна Петрівна
кандидат наук з державного управління, доцент
корпус 6, кімната 104
(044) 425 77 69

  Провідний спеціаліст
Гутнік Наталія Вікторівна
корпус 6, кімната 105
(044) 425 77 69

 

Школа охорони здоров’я є членом Європейської Асоціації Шкіл Охорони Здоров’я та співпрацює з Департаментом організації, політики й економіки охорони здоров’я Маастрихтського університету (Нідерланди), Іллінойським університетом у Чикаго (США), Лондонською школою гігієни та тропічної медицини, Групою стратегічного консалтингу, Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Національним медичним університетом ім. О. О. Богомольця

 

Місія Школи — задовольнити потреби суспільства щодо покращення здоров’я населення та трансформації галузі шляхом підготовки фахівців, забезпечення високої якості навчання, досліджень і експертних послуг.

 

Школа здійснює підготовку бакалаврів за спеціальністю «Менеджмент» і магістрів за спеціальністю  «Менеджмент організацій (в охороні здоров’я)». З 2008 року відкрито докторську програму “Управління в охороні здоров’я”.

 

2006-2008 роках реалізовано українську частину міжнародного проекту “Дослідження впливу глобальних ініціатив у сфері ВІЛ/СНІДу на систему охорони здоров’я” у партнерстві з Лондонською школою гігієни та тропічної медицини, Ірландським королівським коледжом хірургів та Школою соціальної роботи НаУКМА за фінансової підтримки Інституту відкритого суспільства (OSI) (проект відбувався одночасно в Україні, Киргизстані, Грузії та В’єтнамі).

 

2008 – 2013 роках реалізовано проект “Оцінювання політики (методів) оплати за медичні послуги та їх впливу на їхню економічну ефективність, справедливість та якість у країнах Центральної та Східної Європи (на прикладі України, Польщі, Угорщини, Румунії, Болгарії, Литви)”.

 

В 2008 - 2013 роках був реалізований проект “Оцінювання політики (методів) оплати за медичні послуги та їх впливу на їхню економічну ефективність, справедливість та якість у країнах Центральної та Східної Європи (на прикладі України, Польщі, Угорщини, Румунії, Болгарії, Литви)”. Проект мав на меті поширити результати дослідження шляхом публікацій у фахових та популярних виданнях, презентацій для політиків, провайдерів медичних послуг та широкого загалу. Результати проекту стали вагомим внеском до суспільних досягнень у дослідженні методології політики (методів) оцінювання та до аналізу реформ у сфері охорони здоров’я в країнах Центральної і Східної Європи.

 

2015 – 2018 роки реалізація проекту «Поєднання Інновацій, Здоров'я і Суспільств: освітній розвиток потенціалу  в сусідніх районах Східної Європи (BIHSENA: Bridging Innovations, Health and Societies: Educational capacity building in the Eastern European Neighbouring Areas) в рамках програми Еразмус+. До міжнародного консорціуму університетів входять Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова, Університет Пловдиву (Болгарія),  Краківський університет (Польща), Маастрихтський університет (Нідерланди; проф..Клейсін Хорстман), який є координатором проекту.

 

Школа підтримує інноваційні проекти та впровадження європейської моделі охорони здоров’я, проводить наукові та прикладні дослідження, розвиває нові підходи до вивчення актуальних проблем сфери охорони здоров’я.

 

 

© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна