Тетерюк Марія Павлівна

Посада: старший викладач Могилянської школи журналістики

Напрямки наукових досліджень: аналіз політичної комунікації, дослідження гендеру та сексуальності, дослідження онлайн-медіа

Профілі:

Курси, що викладає: Теорія масових комунікацій (МП-2 журналістика)

Публікації:

• Teteriuk, M. Gay Civil Rights and Europeanization Processes in Eastern Europe: the Case of Bill 2342 «On Amendments to Some Legislative Acts of Ukraine Concerning the Prevention and Combating Discrimination in Ukraine» // Employment and Economy in Central and Eastern Europe. – 2015. – №1. – http://www.emecon.eu/current-issue/1-2015/maria-teteriuk/
  • Тетерюк, М. Жанр в анализе дискурса: использование жанрово-тематической структуры в анализе дискурсивных стратегий // First International Conference for BA, MA and PhD students. Abstracts. – Tbilisi: Caucasus International University, 2013. – С. 75–76.
  • Тетерюк, M. Жіноче тіло як політичний інструмент: медіа-репрезентації акцій FEMEN // Наукові записки НаУКМА. – 2013. – Т. 32. – С. 55–58.