Календар подій

Круглий стіл «Українська Гельсінська Група у вітчизняному та світовому правозахисному русі»
Вівторок 08 Листопад 2016, 10:00 - 17:00

У рамках відзначення 40-річчя створення першої за радянської доби правозахисної організації кафедра історії Національного університету «Києво-Могилянська академія» проводить круглий стіл на тему «Українська Гельсінська Група у вітчизняному та світовому правозахисному русі».

Мета круглого столу полягає у виробленні нових підходів, оприлюднені нововиявлених документальних матеріалів, які стосуються природи радянського тоталітарного режиму, специфіки політичних репресій в Українській РСР у 1970-80-ті роки, форм і методів діяльності правозахисного руху в УРСР.

Тематика круглого столу:

• історія створення Української Гельсінської Групи та сприяння Гельсінських угод;
  • члени УГГ- борці за дотримання прав людини в УРСР;
  • основні етапи діяльності УГГ;
  • місце УГГ у національно-визвольному русі 1970-1980-х років в Україні;
  • правозахисний рух в УРСР у національній пам'яті українського народу;
  • українська Гельсінська Група: аналіз та узагальнення інформаційного масиву.

Програма - за посиланням.

Місце розташування м. Київ, вул. Сковороди,2, Музей НАУКМА
Контакти 044-425-60-06, моб. 068-382-67-13