Міжнародна конференція до 100-річчя Омеляна Пріцака
Від Середа 29 Травень 2019 -  17:00
До П’ятниця 31 Травень 2019 - 18:30

Міжнародна конференціядо 100-річчя Омеляна Пріцака, присвячена науковій спадщині вченого та колу його дослідницьких інтересів, організована Центром орієнталістики імені Омеляна Пріцака в НаУКМА.

Під час конференції передбачається також ознайомлення її учасників із Меморіальним кабінетом-бібліотекою Омеляна Пріцака в НаУКМА та виставкою унікальних рукописних, друкованих, архівних матеріалів та мистецьких творів із колекції вченого, представленою в Музеї НаУКМА.

Серед доповідачів конференції – українські та закордонні вчені, зокрема всесвітньовідомі дослідники Григорій Грабович (Гарвардський університет), Сергій Плохій (Гарвардський університет), Пол-Роберт Магочій (Торонтський університет), Віктор Остапчук (Торонтський університет).

Програма конференції - за посиланням.

Відвідавши конференцію, ви матимете змогу осягнути велич наукового спадку одного з найвидатніших вчених 20 століття; зрозуміти роль Пріцака у розвитку світової і та української науки, зокрема, напрямку сходознавчих досліджень; познайомитися із сучасними підходами до організації наукових досліджень. Крім того, гості конференції зможуть відвідати Меморіальну бібліотеку Омеляна Пріцака та доторкнутися до особистого простору вченого, який, перебуваючи в еміграції, зміг вписати Україну у світовий науковий контекст.

Усі охочі відвідати конференцію мають зареєструватися до 25 травня.

Місце розташування Музей НаУКМА (Галшчин дім), вул. Сковороди, 2