Презентація книги Даніеля Григорчука «Міф та божевілля»
Четвер 24 Січень 2019, 16:30 - 18:00

Запрошуємо могилянську спільноту на презентацію книги гостьового професора Києво-Могилянської академії Daniel Hryhorczuk «Міф та божевілля».
Роман «Міф та божевілля» – це художній погляд на події Революції Гідності, поєднання міфології з документальною хронологією.
Український переклад книги випустило Видавництво "Кліо" на замовлення Міністерства інформаційної політики України за підтримки Національного музею Революції Гідності.
Презентація відбудеться за участі: Даніеля Григорчука – автора роману, Міністерства інформаційної політики України, Музею Революції Гідності, Видавництва «Кліо».
Подія у Facebook

Місце розташування зала 25, Бібліотека Антоновичів, Національний університет "Києво-Могилянська академія" (вулиця Григорія Сковороди, 2).
Контакти Музей Революції Гідності: ✉ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Бібліотека НаУКМА: ✉ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.