Календар подій

Публічна лекція голови Агентства з розшуку та менеджменту активів Антона Янчука «АРМА в дії: теорія і практика»
Вівторок 19 Березень 2019, 18:00 - 20:00

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (скорочено – АРМА) є унікальним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноваженим на формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні.

Станом на грудень 2018 року в управління АРМА передано понад 700 об’єктів, загальна сума цих оцінених активів перевищує 3,5 млрд грн., а серед корупційних активів, якими займається Агентство є такі відомі об’єкти, як стадіон «Чорноморець» в Одесі, дві ТЕЦ у західній Україні, вертолітний майданчик екс-президента Віктора Януковича і навіть Межигір’я.

На публічну лекцію запрошуються активісти, громадські діячі, молоді фахівці та студенти, які цікавляться питанням виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, а також всі, хто вважає, що корупційне майно повинно повертатись до держбюджету, а не генерувати збитки. В ході заходу голова АРМА Антон Янчук поділиться відповідями на такі запитання:

якими найбільш резонансними справами та досягненнями може похвалитися АРМА?

як відбувається робота з арештованим майном?

куди йдуть активи, одержані від корупційних та інших злочинів?

у який спосіб АРМА співпрацює з антикорупційними інституціями та правоохоронними органами?

яка роль та участь громадськості у поверненні активів?

У присутніх буде можливість вільно поставити будь-яке питання та подискутувати зі спікером під час сесії «Питання & Відповіді».

Участь безкоштовна, однак ми просимо попередньо зареєструватися на захід, заповнивши форму.

Подія заходу у Facebook.

Подія на сайті ACREC.