Календар подій

Публічні дебати "Чи потребує спрощення процедура оформлення земельної ділянки: ключові ЗА та ПРОТИ"
Середа 24 Квітень 2019, 18:00 - 20:00

Ключова мета заходу полягає в об’єднанні зусиль з метою досягнення об’єктивного та неупередженого результату оцінки корупційних ризиків в процесі оформлення прав на земельну ділянку. В ході дебатів будуть обговорюватись такі питання:

Які існують корупційні ризики в процесі оформлення прав на земельну ділянку?

Яким чином можна виявляти та усувати існуючі ризики?

Які існують альтернативи вирішення проблеми та механізми їх реалізації?

У дебатах візьмуть участь наступні спікери:

Андрій Тарнопольський – Голова правління ГО “Центр геопросторових даних України”

Йосип Дорош – Доктор економічних наук, в.о. директора інституту землекористування Національної академії аграрних наук України

Олег Пілат – Експерт Офісу ефективного регулювання BRDO

Ігор Райков – Власник ТОВ «Інгер-Град» та засновник Urbanland.pm – Школи професійного девелопменту

Наталія Шпак – Стажерка Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА

Реєстрація за посиланням.

Захід реалізується в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Місце розташування Музей НаУКМА (вхід з Контрактової площі, через 3 корпус НаУКМА, біля бібліотеки Антоновичів)