Друга щорічна конференція викладацької майстерності НаУКМА
Четвер 20 Червень 2019, 09:00 - 18:00

Друга конференція з викладацької майстерності є продовженням серії ініціатив, спрямованих на побудову системи професійного розвитку викладачів НаУКМА.

У червні 2018 року була затверджена концепція професійного розвитку викладачів НаУКМА, і всі попередні ініціативи з розвитку викладачів об'єднались в один проект в Центрі забезпечення якості освіти - Центр інноваційного навчання та викладання.

За майже цілий рік своєї діяльності Центр інноваційного навчання та викладання організував Базовий курс підвищення кваліфікації викладачів, серію тренінгів та близько 10 коротких зустрічей про викладання для більш ніж 150 викладачів НаУКМА та інших ЗВО України.

Свій початок ініціатива з професійного розвитку викладачів НаУКМА бере у 2017-2018 рр., коли відбулися Літня та Зимова школи «Профі+», два модулі Школи професійного розвитку викладачів НаУКМА, з січня 2018 р. були започатковані щомісячні зустрічі Клубу «Профі+»: Могилянські розмови про викладання» (зараз - 12 зустрічей про викладання).

Усі ці заходи мають на меті покращення якості освіти, адже не потребує доведення той факт, що ефективне навчання студентів знаходиться у прямій залежності від ефективного професійного розвитку викладачів.

Завершення навчального року - це чи не найкраща нагода для обміну досвідом та інноваціями, осмислення того, що відбулося у вашій викладацькій практиці за рік та неформального спілкування з колегами.

На цьогорічній конференції з викладацької майстерності ми раді:

представити вам досвід викладачів, які завдяки своїй участі у внутрішніх програмах професійного розвитку - школі «Профі+», Школі професійного розвитку для викладачів НаУКМА, та Базовому курсі підвищення кваліфікації по-новому поглянули на свій викладацький досвід,

познайомити вас з останніми трендами у технологіях викладання та навчання,

розповісти що і як буде робити університет для того, щоб викладачі та студенти досягали успіху.

Програма

Місце розташування Фойє 3-го поверху КМЦ НаУКМА