Календар подій

Міжнародна конференція «Ad fontes»: до 405-річниці заснування Києво-Могилянської академії
Четвер 30 Вересень 2021

 

З нагоди 405-ї річниці Києво-Могилянської академії НаУКМА планує провести 30 вересня – 2 жовтня 2020 р. міжнародну конференцію «Ad fontes. Цей традиційний науковий форум, на який що п’ять років збираються дослідники з різних академічних осередків не лише України, а й Європи та Америки – своєрідна платформа, де презентують та дискутують найновіші наукові відкриття і плекають нове знання не лише історики, а й філософи, богослови, літературознавці.

 

На конференції заплановано обговорити широкий спектр проблематики, пов’язаної з минулим Києво-Могилянської та Київської духовної академій, а також якнайширше витлумачених освіти й освіченості та дотичних до них культурних феноменів і явищ на українських і сусідніх з ними теренах Центрально-Східної і Східної Європи, зокрема історію, структуру навчальних студій, філософську, богословську, проповідницьку й загальнокультурну спадщину, діяльність вихованців, соціальну історію освіти, поширення та застосування знань, історію читання тощо.

 

З усіх питань участі в конференції контактуйте з Оргкомітетом - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Матеріали попередньої конференції до 400-ї річниці КМА - http://ekmair.ukma.edu.ua/handle/123456789/15899

 

Детальніше...

 

Назад

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна