NYC Escorts

Календар подій

Онлайн-показ документального фільму «Відкрий себе»
Неділя 22 Листопад 2020, 18:30

Могилянський кіноклубу спільно з Довженко-Центром, за підтримки кіностудії Укркінохроніка і фестивалю Docudays UA відзначає День народження найвідомішого могилянця, мандрівного філософа-містика Григорія Савича Сковороди.

22 листопада 2020 року о 18:30 запрошуємо всіх на онлайн-показ документального фільму «Відкрий себе» режисера Ролана Сергієнка (Укркінохроніка, 1972).

Показ безкоштовний і відкритий для всіх, як в Могилянці, так і за її межами. Тривалість події без дискусії з 18:30 до 19:22, з дискусією - не обмежена.

Фільм «Відкрий себе» – філософське есе, яке за допомогою візуальних метафор передає ключову ідею етики Сковороди – необхідність самопізнання. Фільм був заборонений і вийшов на екрани лише в часи перебудови.

22 листопада 2020 року ви побачите повну (тривалістю 37 хвилин) версію фільму «Відкрий себе» в новій режисерській редакції 1994 року. Після фільму буде можливість долучитись до дискусії за участю запрошених знавців філософії Сковороди.

Слідкуйте за Facebook-сторінкою Могилянського кіноклубу, де за кілька днів до показу буде розміщено інструкцію, як потрапити до віртуального кінозалу Кіноклубу. Цю ж інформацію буде надіслано на могилянську корпоративну розсилку напередодні показу.

Показом фільму «Відкрий себе» Кіноклуб розпочинає постійно діючу програму «Могилянське кіно», яка демонструватиме фільми про Могилянку, а також фільми, зроблені за участі викладачів, студентів та випускників нашої Alma Mater.

Зарезервуйте свій час 22 листопада 2020 року для того, щоб за допомогою сили екранного образу відчути причетність до філософських глибин сковородинської думки.

Місце розташування Онлайн-подія

Назад

© 2012-2020 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна
Frilco Philippines Corporation E-tup Web Services