Календар подій

Четвер 11 Лютий 2021, 18:00 - 19:00

Міждисциплінарний науковий семінар «Джерела європейської України: розмова про історію з професором Сергієм Плохієм» та презентація книги «Magistra Vitae: Розмови про історію з Сергієм Плохієм».

Участь беруть:

- Сергій Плохій, український та американський історик, професор української історії та директор Українського наукового інституту Гарвардського університету, фахівець з історії Східної Європи;

- Тетяна Ярошенко, в. о. президентки НаУКМА; - Наталя Шліхта, завідувачка кафедри історії НаУКМА;

- Оля Гнатюк, історикиня, літературознавиця, перекладачка, професорка Варшавського університету та НаУКМА;

- Леонід Фінберг, соціолог, дослідник культури, директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, член Виконавчої ради Українського ПЕН-клубу;

- Євген Глібовицький, український політолог, експерт із довготермінових стратегій, член Несторівської групи, засновник аналітичного центру pro.mova.

Модерує семінар Костянтин Сігов, директор Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА і видавництва «Дух і Літера», консультант із питань релігії та стратегічного планування ДЕСС.

Співорганізатори події:

Національний університет Києво-Могилянська академія, Український інститут Гарвардського університету, науково-видавниче об’єднання Дух і Літера, Нова бібліотека Софії-Мудрості ДЕСС.

Медіапартнер:

Історична правда.

Трансляція відбуватиметься на сторінці видавництва «Дух і Літера».