Календар подій

"Італійський Ренесанс і згадування". Лекція з авторського курсу Діани Клочко "Стилі європейського мистецтва: від античності до модернізму"
Четвер 06 Травень 2021, 19:00

 

Пропонуємо прем'єру наступної лекції з авторського курсу мистецтвознавиці Діани Клочко "Стилі європейського мистецтва: від античності до модернізму": https://bit.ly/3nPtzEZ
 
 
Цього разу мова піде про італійський Ренесанс - унікальний період у художньому житті людства, коли відновилась пам'ять про античність у творчості геніїв скульптури, архітектури, живопису, реалізувалась можливість бути індивідуальними й універсальними одночасно.
 
 
lekcia Diany n
 
 
Лекторка – співробітниця Культурно-мистецького центру Діана Клочко, відома мистецтвознавиця, кураторка багатьох мистецьких та музейних проєктів, авторка книги «65 українських шедеврів. Визнані й неявні» (премія імені Юрія Шевельова 2019 року), членкиня ПЕН-Україна та Міжнародної асоціації арт-критиків АІСА.

 

Дизайн обкладинки: Анастасія Геруля, Іван Гранкін.

 
І, звісно, у будь-який зручний для вас час дивіться попередні лекції курсу:

«Античність як греко-римський симбіоз»: https://bit.ly/3rGP0IK​​​
«Візантійське мистецтво як синтез мистецтв»: https://bit.ly/3a3lwPe​​
«Романські монастирі»: https://bit.ly/3eS9cDb​
«Готичний храм і міста»: https://bit.ly/3t7k5Ga
 
 
 

Підтримати Культурно-мистецький центр НаУКМА: https://giving.ukma.edu.ua/ (Призначення: "На розвиток Культурно-мистецького центру").

Назад

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна