Календар подій

"Маньєризм і тілесний відчай". Лекція з авторського курсу Діани Клочко «Стилі європейського мистецтва: від античності до модернізму»
Четвер 20 Травень 2021, 19:00

 

Еротизм, епатаж, шокування, але й інтелектуальність, начитаність, схильність до рефлексії – все це про маньєризм, стиль італійського мистецтва другої половини ХVІ ст.
Цей стиль «відкрили» найпізніше. Художники-маньєристи фіксували здебільшого складність, тривожність і двозначність світу в якому жили. Їх візуальні алегорії часто ґрунтувалися на тілесності, на зображенні тіла як «костюму» психічного стану і вбрання як відображення душевного неспокою.

 

До вашої уваги - наступна лекція з авторського курсу Діани Клочко «Стилі європейського мистецтва: від античності до модернізму»: https://bit.ly/3uXuZzT

 

 

lekcia Diany 7

 

Лекторка – співробітниця Культурно-мистецького центру Діана Клочко, відома мистецтвознавиця, кураторка багатьох мистецьких та музейних проєктів, авторка книги «65 українських шедеврів. Визнані й неявні» (премія імені Юрія Шевельова 2019 року), членкиня ПЕН-Україна та Міжнародної асоціації арт-критиків АІСА.

 
Дизайн обкладинки: Анастасія Геруля, Іван Гранкін.
 
 
І, звісно, у будь-який зручний для вас час дивіться попередні лекції курсу:

«Античність як греко-римський симбіоз»: https://bit.ly/3rGP0IK​​​
«Візантійське мистецтво як синтез мистецтв»: https://bit.ly/3a3lwPe​​
«Романські монастирі»: https://bit.ly/3eS9cDb​
«Готичний храм і міста»: https://bit.ly/3t7k5Ga
"Італійський Ренесанс і згадування": https://bit.ly/3nPtzEZ
"Північний Ренесанс і страх" : https://bit.ly/3utOjof
 

 

Назад

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна