400years_small

corona

Наука та освіта

Культурні події

Інавгураційна лекція "Захід чи Схід? Полон українського вибору"
Середа 01 Вересень 2021, 10:00 - 12:00

Інавгураційна лекція – це перша загальноуніверситетська лекція, якою за багатолітньою традицією, розпочинається навчальний рік у Могилянці. Ці лекції читають для всіх студентів наші почесні професори – видатні українські та зарубіжні вчені, політичні чи громадські діячі.

Андрій Даниленко – професор на кафедрі сучасних мов і культур університету «Пейс» (Нью-Йорк), позаштатний співробітник Українського наукового інституту Гарвардського університету. Автор понад 150 статей, десятків рецензій, понад 10 монографій і редагованих видань. Запрошений лектор і викладач у десятках університетів світу (Німеччини, Австрії, Канади, США, Польщі, Чехії, Японії, Італії, Британії, України, Норвегії, Словаччини), включно з НаУКМА (2018).

Цьогоріч лекція транслюватиметься у подвійному форматі:

наживо – для магістрів 1-го р. н., та викладачів  НаУКМА (Актова зала КМЦ НаУКМА, вул. Іллінська, 9, 3й поверх), онлайн – для бакалаврів 1-го р. н., а також усіх студентів, викладачів, випускників, співробітників, партнерів,  на нашій сторінці у Фейсбук та на сторінці Ютьюб.

Запрошуємо всіх долучитися о 10:00, у середу, 1 вересня 2021 року.