Лекція Владики Бориса (Ґудзяка) з циклу “Духовні цінності людини”
Четвер 02 Вересень 2021, 10:00 - 12:00

Лекцію з циклу «Духовні цінності людини» – традиційна подія на початку навчального року – прочитає Владика Борис (Ґудзяк).

Владика Борис (Ґудзяк) – митрополит Української греко-католицької церкви, голова Філадельфійської архиєпархії в США, громадський діяч, провідний науковець у галузі церковної історії, президент Українського католицького університету. Освіту здобував у Сиракузькому університеті (США), Папському Урбанському університеті, Папському Орієнтальному інституті в Італії та Гарвардському університеті (США).

Лекція з циклу “Духовні цінності людини” – це розмова про моральні орієнтири, ціннісні підвалини життя, відповідальність перед собою, родиною, країною. Власне, про те, що допомагає могилянцям впевнено почуватися в динамічному світі та сміливо йти назустріч викликам майбутнього.

Лекція транслюватиметься онлайн: на нашій сторінці у Фейсбук та на Ютьюб-сторінці.

Чекаємо на вас у прямому ефірі о 10:00, 2 вересня 2021 року.