400years_small

Наука та освіта

Культурні події

Календар подій

Презентація книги Олексія Гараня і дискусія «Від Брежнєва до Зеленського: 40 років «поневірянь» українських політологів»
Четвер 26 Серпень 2021, 11:00 - 13:00

Презентація книги спогадів професора Могилянки, першого декана факультету суспільних наук, наукового директора Фонду «Демініціативи» Олексія Гараня і дискусія «Від Брежнєва до Зеленського: 40 років «поневірянь» українських політологів» відбудуться у четвер, 26 серпня 2021 р., з 11:00 до 13:00 у приміщенні Укрінформу за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ, Зал № 2 (поверх 2).

Вони транслюватимуться онлайн на YouTube-каналі Укрінформу.

Для дискусії запропоновано такі питання:

• Проблема вибору: як колишні комуністи «вбивали Дракона»;

• «Науковий націоналізм» замість «наукового комунізму»? Чи здатні українські політологи до науковості і об’єктивності?;

• Порошенко: «шоколадний король» чи державник? Критика влади під час війни;

• Зеленський: #какаяразница і закриття холдингу Медведчука. Як запобігти «зраді» і не розхитати країну?

Учасники дискусії:

Олексій Гарань – професор політології НаУКМА, науковий директор Фонду «Демініціативи»;

Ганна Гопко – голова правління Мережі захисту національних інтересів АНТС, голова Комітету у закордонних справах ВР IX скликання, кандидат наук із соціальних комунікацій;

Ярослав Грицак – професор Українського католицького університету, доктор історичних наук;

Володимир Кулик – доктор політичних наук, провідний науковий співробіник відділу етнополітології Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України;

Ростислав Павленко – народний депутат ВР України IX скликання, заступник Адміністрації Президента України (2014-2018), співзасновник Школи політичної аналітики і зав. кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» (2003-2004)

Зареєструватися на подію та поставити запитання спікерам можна за посиланням.