Календар подій

СНИ У ХОЛОДНИХ ТОНАХ - виставка студентських проєктів мистецької студії "Антресоля"
Понеділок 30 Серпень 2021, 10:00
До Четвер 30 Вересень 2021

Культурно-мистецький центр відкриває новий навчальний рік традиційною виставкою студентських проєктів мистецької студії "Антресоля".

Ця виставка - перша від початку ковід-карантину, "як перший обережний крок після затяжної хвороби", - каже керівник студії та куратор виставки Ігор Цикура.

На ретроспективній виставці представлено живописні твори різних років, авторками яких є колишні учасниці студії "Антресоля", нині вже випускниці НаУКМА Галина Осадча, Катерина Горностай, Валентина Берестяна, Інна Любич, Юлія Огаренко, Анастасія Сідельник.

SNY ANTRESOLIA

Місце розташування Культурно-мистенцький центр НаУКМА (вул. Іллінська, 9), фойє 3-го поверху. Вхід вільний