Календар подій

День Академії-2021
П’ятниця 15 Жовтень 2021, 13:00 - 17:00

15 жовтня 2021 року нашій Могилянці виповнюється 406 років!

 

День Академії - одне з найважливіших свят у нашому календарі, яке традиційно єднає всіх могилянців, причетних до творення історії новітньої Могилянки, збереження та вивчення історії Могилянки давньої.

День Академії - це привід з гордістю й теплотою згадати, що всі ми - могилянці, і маємо честь працювати в найстарішому університеі країни, у спільноті, яка надихає і підтримує. День Академії — це ще одна приємна нагода відзначити високий професіоналізм і самовіддану працю всієї команди Могилянки, яка щоденно розбудовує наш університет. На жаль, цьогоріч ми змушені змінити традиційний формат свята через карантинні обмеження. Турбота про здоров’я та безпеку близьких та колег залишається для нас усіх у пріоритеті. Однак жодні обставини не завадять нам відчувати підтримку одне одного та привітати свою Академію і колег-могилянців! Могилянці, вітаємо зі святом!

Час плинний, Академя – вічна!

 

Програма:

13:00 - Спудейське Братство запрошує долучитися до традиційної акції “Чистий Сковорода”.

Цьогоріч її супроводжує костюмована хода за участі Студентської театральної студії НаУКМА (Контрактова площа, біля пам’ятника Григорію Сковороді)

14:00 - прем’єра вітального ролика “Vivat, Acadеmia!” на каналі YouTube та Facebook сторінці

15:00 - урочисті збори могилянців (Актова зала 1-го корпусу, 1-217)

 

Команда Спудейського вісника готує спецвипуск до ювілею відродження КМА, тож 17 жовтня о 18:00 запрошуємо до читання.

Нагадуємо, що цьогоріч Києво-Могилянська академія продовжує відзначати 30-річчя свого відродження, яке триватиме протягом року.  

Назад

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна