Презентація книги "Вічність пам’яті" Ярослава Спічека
Понеділок 17 Січень 2022, 17:00

Spichek 65

Культурно-мистецький центр НаУКМА щиро запрошує на презентацію книги випускника Могилянки Ярослава Спічека (16.01.1996-9.08.2020).

"Вічність пам’яті" (Київ: Видавницво Руслана Халікова, 2022 р., 404 с.) - це повний корпус текстів Ярослава Спічека – молодого українського інтелектуала, життя якого трагічно обірвалося в 2020 році. В книзі зібрано як опубліковані тексти – статті, тези виступів на конференціях, так і неопубліковані матеріали, які лише готувалися до друку. Ключовим текстом, який демонструє ерудицію та глибоке занурення автора в матеріал, є магістерська робота, захищена 2019 року у Києво-Могилянській академії.

Під час презентації ми обговоримо ідеї Ярослава Спічека та теми, яких він торкався в своїх публікаціях, а також спробуємо прочитати крізь ці тексти його особистість і його думки.

Ярослав Спічек – випускник бакалаврської та магістерської програм НаУКМА за спеціальністю «філософія». 16 січня 2022 року йому мало б виповниться 26 років. Все своє життя Ярослав боровся з важким вродженим генетичним захворюванням муковісцидоз і потребував пересадки легенів.

Спільнота Києво-Могилянської академії – викладачі, студенти, випускники, всіляко підтримували Ярослава та допомагали йому справлятися з цим недугом.

9 серпня 2020 року Ярослав пішов у засвіти. Свій останній подих він зробив в Індії – країні, яку активно досліджував, і де знаходився майже рік, чекаючи на трансплантацію.

З метою увіковічнення пам’яті молодого вченого, родиною та друзями за підтримки кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА засновано Відзнаку імені Ярослава Спічека для відзначення найкращої кваліфікаційної роботи студента/студентки 2-го року навчання освітньо-наукової (магістерської) програми за спеціальністю «Філософія».

Родина Ярослава створила благодійний фонд для допомоги хворим на муковісцидоз та іншим пацієнтам з рідкісною патологією.

БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ ЯРОСЛАВА СПІЧЕКА ШІСТДЕСЯТ П'ЯТЬ ТРОЯНД (БО БФ "65 троянд")
ЄДРПОУ 44035886
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" Поточний рахунок: №UA983052990000026009045007880 Призначення платежу: «Благодійна допомога для хворих на МВ».

Місце розташування Культурно-мистецький центр НаУКМА (вул. Іллінська, 9), 2-й поверх