Міжнародна наукова конференція «Актуальні питання сучасної лінгвістики»
П’ятниця 04 Березень 2022, 10:00 - 17:00

Організатори: кафедра загального і слов’янського мовознавства НаУКМА, Український мовно-інформаційний фонд НАН України, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Донецький національний університет ім. Василя Стуса.

Конференція зосереджена на теоретичних і прикладних аспектах загального та порівняльно-історичного мовознавства, історії i сучасному стані української мови, її зіставленні з іншими мовами.

Робочі мови: українська, інші слов’янські мови країн ЄС, білоруська, сербська, англійська.

Для участі у конференції необхідно надіслати заявку до 25 лютого включно на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За результатами конференції буде сформовано й розміщено у науковому репозитарії НаУКМА eKMAIR електронний збірник тез доповідей.

Тексти тез просимо надсилати до 22 березня включно на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За додатковою інформацією звертайтеся до секретаря оргкомітету конференції, кандидата філологічних наук, доцента кафедри загального і слов’янського мовознавства НаУКМА Томи Наталії Михайлівни: (063) 9500524 і (050) 9454107, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Конференція відбудеться онлайн (на платформі Zoom).

Докладніше - в інформаційному листі.