Календар подій

Дауд С. Вільямс. Плакати Боснійської війни. Презентація книги, зустріч з автором
Вівторок 16 Серпень 2022, 18:00
kmc news 16.08.2022
 
 
"Плакати Боснійської війни" - книга, яку анонсує американське видавництво Simon & Schuster, це унікальне поєднання плакату та політичного графічного дизайну".
 
Присвячену 30-річчю Боснійської війни книгу «Bosnian War Posters» щойно було видано у США. Книга ілюструє весь конфлікт, з квітня 1992 р., коли у Сараєво прозвучали перші постріли, - до грудня 1995-го, коли у Дейтоні (Огайо, США) було укладено мирний договір, а також процес повоєнної відбудови.
 
Плакати було зібрано у Боснії та колишній Югославії невдовзі після завершення Боснійської війни. Це велика й у певному сенсі унікальна колекція, яка дає можливість очима свідків побачити досвід тих, хто пережили усі страхіття тієї війни.
 
Автор книги Дауд Сарханді Вільямс (Daoud Sarhandi Williams) – кінодокументаліст, письменник, журналіст та викладач. Народився у Британії, жив і працював у Мексиці, Боснії, Нідерландах, Польщі, Румунії та Палестині. Працював на ВВС, був редактором кіно, на початку 2000-х став незалежним кінодокументалістом. Основні стрічки, створені Даудом Сарханді Вільямсом (The Colour of Olives, 2006; Lessons for Zafirah, 2011; 1 for 1, 2013) здобули 15 премій на фестивалях у США, Мексиці, Бельгії, Франції, Кубі та в інших країнах.
 
Більше про автора та його творчість: https://daoud-sarhandi.jimdosite.com/
 
Нині Дауд Сарханді Вільямс збирає матеріал для нової книги – про українські плакати та вуличне мистецтво часів російсько-української війни.
 
Тому ця зустріч - насамперед для українських художників і художниць, а також - для всіх, хто цікавиться актуальним мистецтвом та політичною історією Європи.
 
Мова заходу - англійська, передбачено переклад українською.
 
Для участі просимо зареєструватися: https://bit.ly/3vLSDC7
 
 
Місце розташування Культурно-мистецький центр НаУКМА (вул. Іллінська, 9), ПідWall

Назад

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна