Календар подій

"Фотографині виразності. Сюрреалізм фото Ман Рея та доля його учениць Лі Міллер і Мерет Оппенгайм" - перша лекція нового курсу Діани Клочко "Художниці ХХ століття: наші і про нас"
П’ятниця 12 Серпень 2022, 18:00

Lekcia D Klochko foto 12 08 22

"Фотографині виразності" - перша із трьох лекцій у новому курсі мистецтвознавиці Діани Клочко "Художниці ХХ століття: наші й про нас".

Мова піде про вплив творчості Ман Рея (1890-1976, справжнє ім'я - Емануїл Рудзицький) на долі його учениць, зокрема, Лі Міллер та Мерет Оппенгайм.

Ман Рей - один із тих художників, хто вивів фотографію у статус мистецтва, - і як творець та ідейний співзасновник сюрреалізму, і як видатний вчитель. Його стосунки з Мерет Оппенгайм, Береніс Еббот і Лі Міллер були і дружніми, і романтичними, і творчими: жінки, навчаючись у нього, ставали особистостями із власним портфоліо.

Мистецтвознавиця Діана Клочко розповідатиме про те, чому саме сюрреалізм став таким важливим для адекватного відображення жахів Другої світової війни.

Для участі просимо зареєструватися:

Вхід - вільний.
Місце розташування Культурно-мистецький центр НаУКМА(вул. Іллінська, 9), зала ПідWALL