Календар подій

Міжнародна наукова конференція «Актуальні питання сучасної лінгвістики» (онлайн на платформі Zoom)
П’ятниця 25 Листопад 2022

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Актуальні питання сучасної лінгвістики», яка відбудеться

25 жовтня 2022 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (онлайн на платформі Zoom).

Конференція сфокусована на теоретичних і прикладних аспектах загального і порівняльно-історичного мовознавства, історії i сучасному стані української мови, її зіставленні з іншими мовами.

Робочі мови: українська, інші слов’янські мови країн ЄС, білоруська, сербська, англійська.

Інформаційний лист

Програма конференції

По додаткову інформацію звертайтеся до секретаря оргкомітету конференції, кандидата філологічних наук, доцента кафедри загального і слов’янського мовознавства НаУКМА Томи Наталії Михайлівни (063) 950-05-24 і (050) 945-41-07, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За новинами слідкуйте на сторінці кафедри загального і слов’янського мовознавства: