Премії "Кращий викладач Факультету природничих наук" та "Кращий викладач кафедри англійської мови" від випускника ФЕН Тараса Лукачука

КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ «КРАЩИЙ ВИКЛАДАЧ ФАКУЛЬТЕТУ ПРИРОДНИЧИХ НАУК» ЗА ПІДСУМКАМИ 2018-2019 н.р.

За підтримки Тараса Лукачука, випускника НаУКМА (економіка, 1997)

Запрошуємо студентів, викладачів, співробітників висувати номінантів на цю відзнаку.

Участь у конкурсі також можлива шляхом самовисунення.

До участі в конкурсі допускаються як штатні викладачі, так і викладачі-сумісники, які викладають в поточному навчальному році.

Визначення переможця буде відбуватися за результатами оцінювання студентами (80%) та за результатами наукової та методичної роботи викладача (20%).

Переможця визначатиме конкурсна комісія  у середині липня 2019 року.

Номінувати претендента на премію "Кращий викладач Факультету природничих наук" .

Номінувати претендента на премію "Кращий викладач кафедри англійської мови" .

Крайній термін подання номінацій у осінньому триместрі - 23:59 10 грудня 2018 року.

Положення про премію та порядок призначення .

Умови конкурсу

Засновник премії