• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Дні науки 2016
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2017 році

Докторська школа імені родини Юхименків НаУКМА

Координацію підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів вищої кваліфікації у формі аспірантури і докторантури в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» здійснює перша в Україні Докторська школа імені родини Юхименків (заснована 2008 р.).

 

Від 2013 року Докторська школа НаУКМА носить ім'я родини Юхименків (Канада), які фінансово підтримують її діяльність. Уклінна подяка Олександру, Петрові та Івану Юхименкам за надану підтримку, яка сприятиме формуванню нової генерації дослідників України! Дізнайтеся більше про наших благодійників за посиланням

 

Правила вступу доступні за посиланням.

З питаннями просимо звертатись за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Прийом документів на вступ до аспірантури НаУКМА в 2018 р. розпочинається 20 серпня 2018 р.

 

У 2018 Докторській школі Могилянки виповнюється 10 років. З чого починалася перша в Україні програма підготовки PhD, як ініціативній групі вдалося оминути вбивчі «закони Табачника» та навіщо вам думати про науку вже сьогодні, у серії інтерв’ю із людьми, які уособлюють собою Докторську школу.
Дочірні категорії

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна