• Наукові школи
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Дні науки 2019
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Міжнародна конференція «Ad fontes»: до 405-річниці заснування Києво-Могилянської академії
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Е-Майдан, е-Угода, enarod.org - думка експертів про новий могилянський проект

Ініційований Центром розвитку інновацій НаУКМА (ЦРІ НаУКМА) проект «Е-Майдан - Е-демократія» перейшов на новий етап.

Команда розробників, серед якої більше 20 викладачів і випускників Могилянки, представила новий продукт для розвитку демократії в Україні. Чи скористаються новим інструментом для розвитку демократичного суспільства політики та громадяни України?

Представляємо вам думку експертів, які взяли участь у круглому столі “Електронна Демократія в дії: Електронна Угода – інноваційний інструмент народовладдя в реформованій Україні (без жертв, шин та коктейлів)”, що відбувся 13 травня 2014 р.

Учасникам було презентовану розроблену командою Проекту інноваційну ІТ-платформу www.enarod.org,яка дає можливість розвитку в Україні різних інструментів е-демократії ХІХ сторіччя в Україні самостійно громадянським суспільством.

 Обговорювали тему впровадження інноваційного для України та світової практики інструменту - Е-Угоди – можливості та виклики, які вона надає виборцям/громадянам та їх кандидатам. 

 

Учасників Проекту привітав Почесний Президент НаУКМА, В.С. Брюховецький зі словами: - “ідея, заради реалізації якої ми тут зібралися - це ще один симптом реформації суспільства”. Також пан Брюховецький наголосив, що “якщо кожен день крок за кроком цей проект буде рухатися, то дасть Бог, на наступних виборах ми матимемо легальний спосіб відкликати депутата, але до цього великий шлях”

 

Прочитати коментарі експертів можна за посиланням.

© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна