• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Студентська колегія

4 корпус, кімн. 106, тел. 416-65-49

Студентська колеґія - колеґіальний виборний орган студентського самоврядування, що представляє і захищає інтереси всіх студентів НаУКМА. Діяльність Студентської колеґії спрямована на вирішення студентських проблем на їхньому ж рівні, акумулювання проблем та пропозицій студентства та висвітлення їх на рівні адміністрації, координацію діяльності студентських організацій, активну участь у проведенні загальноуніверситетських студентських акцій, підтримку зв'язків з органами студентського самоврядування інших навчальних закладів. Тут можна замовити проїзний на метро, запропонувати нові проекти щодо урізноманітнення та покращення життя студентів.

Домашня сторінка