• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Дні науки 2019
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Інститут німецького права

Про нас

 

 

Ario Директор - Aріо Дехгані
Редклiфф Партнерз
Телефон: +38 093 168 60 30
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
roman.petrov Академичний керівник – проф. Роман Арестович Петров
телефон: +38 044 425 6073
ел. пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
4 корпус НаУКМА, кім. 325

 

Науково-навчальний центр «Інститут німецького права» створено в НаУКМА рішенням Вченої ради від 22 грудня 2016 року. (протокол № 15). Інститут німецького права в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» є одним із перших і провідних інститутів наукових досліджень та викладання німецького права в Україні.

 

Для студентів інститут пропонує вступні і просунуті курси з німецького цивільного права та публічного права. Метою інституту є надання студентам базових знань з німецького права німецькою мовою.

Інститут пропонує лекції, конференції та семінари для студентів всіх курсів. Під час проходження курсу розглядаються питання німецького законодавства, запропоновані провідними науковими експертами. Жвавий обмін думками між викладачами та студентами, а також практичний підхід до вирішення завдань, призначені для полегшення введення студента в німецьке право.

Інститут німецького права є платформою для академічних і міждисциплінарних досліджень, порівняльного дослідження права на основі німецького та українського законодавства. Схожість минулого та теперішнього українського і німецького права, а також існуючі проблеми обох правових систем, є частиною дослідження. Зокрема на цьому порівняльному фоні аналізуються останні розробки українського законодавства.

Інститут сприяє проведенню досліджень та навчання на основі періодичних видань. До них відносяться контроль і редагування публікацій в журналах та бюлетенях для студентів. Також плануються інші публікації, такі як робочі документи та основні роботи.

Дослідження і навчання здійснюються в тісній співпраці з вітчизняними та зарубіжними зірками німецького права.

 

Курси

Курси

 

Основи публічного і приватного права в Німеччині

 

Дисципліна викладається для магістрів. В рамках курсу вивчається: правова система, структура і принципи існуючих галузей німецького права; структура виконавчої та судової влади в Німеччині; підготовка юристів у Німеччині; більш детальна інформація про міжнародні договори і угоди за участю Німеччини; співвідношення національного і регіонального законодавства.

Мова: German / English

 

Вступ до німецького права

 

Дисципліна викладається для бакалавірв. В рамках курсу вивчається: історична еволюція германської правової системи та її вплив на континентальне європейське право. Курс охоплює такі теми: походження і принципи німецького права; структура та принципи існуючих галузей німецького права; структура виконавчої та судової влади в Німеччині; підготовка юристів у Німеччині.

Мова: Німецька / Англійська

 

Посилання на офіційну сторінку: http://idr.ukma.edu.ua/

 

 

Публікації

 

 

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна