Меморіальна лекція «Відображення у османсько-турецьких рукописних документах історичних подій в Україні (друга половина XVI ст. – перша половина XVII ст.)»

osmansko turecki vodnosyny

16 травня 2017 року в Науково-дослідному центрі орієнталістики імені Омеляна Пріцака відбулася меморіальна лекція, присвячена пам’яті видатного вченого ХХ ст., філолога, історика, сходознавця Омеляна Пріцака.

Лекцію на тему «Відображення у османсько-турецьких рукописних документах історичних подій в Україні (друга половина XVI ст. – перша половина XVII ст.)» прочитав кандидат історичних наук, доцент кафедри загального і слов’янського мовознавства факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» Фергад Туранли.

У рамках заходу відбулася презентація монографії Ф.Туранли «Козацька доба історії України в османсько-турецьких писемних джерелах (друга половина XVI – перша чверть XVIII століття)». - К. : Вид. дім «Києво-Могилянська академія», 2016. – 606 с.