Опубліковано перший номер «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

03 листопада 2015 р. вийшов перший номер «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal» (KMLPJ).

KMLPJ – це англомовний академічний журнал правничо-політологічного профілю, заснований на принципах анонімного рецензування.

Цей часопис є одним з проектів англомовних електронних рецензованих видань «Kyiv-Mohyla Academic Peer-Reviewed Journals».

У першому номері KMLPJ представлені статті та рецензії як вітчизняних, так і зарубіжних науковців.

Роман Петров, Г. Ван дер Ло, П. Ван Елсувеге, Пітер-Крістіан Мюллер-Графф, Іван Гомза, Надія Коваль, Валентина Романова, Тетяни Кисельова, Тетяна Семигіна, Анастасія Безверха, Мирослава Антонович, Ольга Дубінська, Олег Солдатов, Олена Самсонова, Г. Говард, Юлія Аносова, Надія Коваль, Михайло Микевич – автори першого номеру KMLPJ.

Редколегія журналу висловлює подяку Крістоферу Келлі (Christopher R. Kelley), професору Арканзаського Університету (University of Arkansas), за англомовне редагування матеріалів.

Цей номер фінансово підтримує Вікторія Гуменюк і Сергій Сегеда, подружжя випускників-могилянців.

Дякуємо усім, хто долучився до створення номеру, – авторам, членам редколегії, партнерам.

Щоб швидко дізнаватися про новини проекту, вподобайте сторінку Kyiv-Mohyla Academic Peer Reviewed Journals на Фейсбуці.

З питаннями і пропозиціями звертайтеся до координатора проекту/випускового редактора Ольги Полюхович: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.