Виступ Президента Федеративної Республіки Німеччина Франка-Вальтера Штайнмайера у НаУКМА

29 травня, о 15:00

Посольство Федеративної Республіки Німеччина у Києві та Національний Університет «Києво-Могилянська Академія» мають честь запросити студентів, викладачів, співробітників і випускників НаУКМА на виступ Президента Федеративної Республіки Німеччина Франка-Вальтера Штайнмайера, а також на дискусію «Україна, Німеччина, Європа – партнерство і перспективи».

У дискусії візьмуть участь німецькі та українські експерти:

- пані Євгенія Лопата, культурний менеджер;

- пан Юрко Прохасько, германіст, публіцист, перекладач;

- пані проф. д-р. Ґвендолін Зассе, науковий директор Центру східноєвропейських та міжнародних студій;

- пан проф. д-р. Карл Шльоґель, історик і публіцист.

Мова зустрічі - німецька із синхронним перекладом на українську.

Дата та час - 29 травня 2018 р., о 15:00 (вхід на подію до 14:30).

Місце - 2-й поверх Культурно-мистецького центру НаУКМА (вул. Іллінська, 9).

Для участі у події необхідна реєстрація за посиланням.

УВАГА!

Подія відкрита лише для громади НаУКМА.

У зв'язку із обмеженою кількістю місць реєстрація буде відбуватися за принципом first come first served, отже, відвідання події можливе лише після підтвердження реєстрації, яке буде надіслано на електронну пошту не пізніше 28 травня 2018 року.

Реєстрацію на подію буде закрито після отримання максимальної кількості запитів.

Координатори візиту в НаУКМА:

відділ міжнародного співробітництва – Лариса Човнюк, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +38 050 446 52 94

магістерська програма з німецьких і європейських студій – Андре Хертель

Культурно-мистецький центр – Владислава Осьмак