• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2017 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • Дні науки 2016

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Участь НаУКМА у Всеукраїнському фестивалі науки

Всеукраїнський фестиваль науки ­ - це масштабний загальнодержавний проект з популяризації науки в суспільстві, засновником якого у 2007 році стала Національна академія наук України. Одним з найважливіших, пріоритетних завдань НАН України є підготовка висококваліфікованих, творчо мислячих молодих фахівців, здатних забезпечити інноваційну спрямованість і сталий розвиток економіки країни, продовжити кращі традиції вітчизняної прикладної та фундаментальної науки.

Наука – це джерело розвитку. Наука, технології та інновації є основою економіки, заснованої на знаннях. Вагомим фактором розвитку науки і технологій та стимулювання інноваційного розвитку економіки є пропаганда науки в суспільстві. Фестивалі науки сьогодні є найкращим світовим форматом популяризації науки.

Головна мета фестивалю – пропаганда науки у суспільстві. Фестиваль прагне зробити науку доступною для людей будь-якого віку. Розширюючи масштаби та вдосконалюючи методи проведення фестивалю, організатори намагаються популяризувати наукове знання в суспільстві, сприяти формуванню позитивного ставлення до науки, викликати інтерес та повагу до науки з раннього віку, підвищити престиж професії вченого та викладача в суспільстві.

У рамках цьогорічного фестивалю науки НаУКМА проведе низку подій. Детальнішу інформацію про кожну з подій можна знайти у програмі