Faculty of Social Sciences and Social Technologies

MD "Management of organizations and administration"

Спеціальність 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування»

Кваліфікація, що присвоюється

Магістр за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування”

Рівень кваліфікації

Магістр (другий цикл вищої освіти).

Спеціальні вимоги до зарахування

Немає, зарахування проводиться на загальних умовах вступу.

Спеціальні положення про визнання попереднього навчання (формального, неформального, неофіційного)

Немає.

Профіль програми

У системі органів державного управління та закладів охорони здоров’я є чимало посад, де могли б працювати випускники Школи охорони здоров`я. Вони є потенційними працівниками структур і підрозділів центральних та місцевих органів санітарно-епідеміологічної служби МОЗ, Державного департаменту з нагляду за охороною праці, Міністерства праці та соціальної політики, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації, обласних, районних та міських центрах здоров’я, громадських організаціях, що працюють у сфері громадського здоров’я.

Загальний обсяг навчальної програми – 120 кредитів ЄКТС, в т.ч.: дисципліни гуманітарної та соціальної економічної підготовки – 6 кредитів, дисципліни професійної та практичної підготовки – 44 кредити, дисципліни вільного вибору студентів – 56 кредитів.

Ключові результати навчання

1. Знання з предметної області

• системний аналіз діяльності організації;
  • розроблення стратегічних напрямів розвитку організації, забезпечення конкурентоспроможності;
  • планування та прогнозування діяльності організації (підрозділу);
  • планування потреби у ресурсах;
  • розроблення нововведень;
  • прогнозування динаміки попиту;
  • формування оптимального асортименту продукції;
  • планування особистої роботи;
  • організація та раціоналізація робочих місць;
  • організація процесів управління;
  • організація антикризового управління;
  • організація ділових контактів підприємництва.

2. Когнітивні уміння та навички з предметної області

• здатність критично оцінювати та прогнозувати політичні, економічні, екологічні, культурні та інші події та явища;
  • здатність враховувати соціальні аспекти впливу ділової активності на працівників, споживачів, місцеві спільноти, суспільство;
  • здатність нести персональну відповідальність за діяльність співробітників і всієї організації.

3. Практичні навички з предметної області

• уміння створювати та підтримувати соціальну мережу ділових та особистісних контактів;
  • уміння створювати власний імідж та удосконалювати його складові;
  • уміння вести конструктивні переговори та ділові бесіди;
  • уміння добирати та використовувати психолого-педагогічні технології у професійній сфері.

4. Загальні уміння та навички

• уміння спілкуватися державною та принаймні однією з іноземних мов;
  • уміння готувати та проводити публічні виступи в аудиторіях різного типу;
  • уміння професійно працювати із сучасною комп'ютерною технікою;
  • здатність застосовувати знання на практиці;
  • здатність до самонавчання та продовження професійного розвитку;
  • навички спілкування, включаючи усну та письмову комунікацію українською мовою та як мінімум однією із поширених європейських мов;
  • навички взаємодії з іншими людьми, уміння працювати в групах, управління конфліктами та стресами;
  • уміння організувати власну діяльність та ефективно управляти часом.

Професійні профілі випускників з прикладами

Об'єктами діяльності магістра за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування” є конкретні засоби та інструменти управління діяльністю організації, стратегічне планування організаційної діяльності установи.

Доступ до подальшого навчання

Магістр за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування” може продовжити навчання в університеті на третьому циклі вищої освіти (рівень – аспірант).

Положення про екзамени, оцінювання та оцінки

Положення «Про рейтингову систему оцінювання знань»

Вимоги до випуску

Завершена навчальна програма обсягом 120 кредитів та успішний захист магістерської  роботи.

Форма навчання

Денна