Конкурс есе з верховенства права серед учнів 10-11 класів

Plashka konkurs

Скачати умови участі у Конкурсі

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ЕСЕ З

ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА

2016 рік

1. До участі у конкурсі запрошуються учні 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
  2. Журі конкурсу очолює доктор юридичних наук, професор, суддя Конституційного суду України у відставці Микола Іванович Козюбра
  3. Для участі у конкурсі необхідно до 15 травня 2016 р. надіслати заявку на участь у конкурсі та есе на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
  4. У заявці на участь у конкурсі необхідно зазначити таку інформацію:
  •  прізвище, ім’я, по батькові автора есе та рік народження;
  •  школа та клас, у якому навчається автор есе;
  •  адреса проживання;
  •  електронна адреса;
  •  номер мобільного телефона;
  •  контактні дані одного з батьків;
  •  анотацію есе обсягом від 500 до 1000 знаків.

1. Вимоги до оформлення есе:
  • есе мають бути підготовлені на належному рівні та за змістом відповідати тематиці конкурсу;
  • есе слід подати у форматі «rtf» (редактор MS-Word);
  • формат сторінки – А-4; шриф – ТіmesNewRoman, кегель – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; береги: ліворуч – 30 мм, праворуч – 15 мм, зверху та знизу – 20 мм;
  • у правову верхньому куті зазначається ім’я та прізвище автора, з нового рядка – навчальний заклад, у якому автор навчається;
  • нижче посередині прописними літерами наводиться тема тез;
  • посилання на бібліографічні джерела мають бути посторінковими та оформленими відповідно до вимог ДСТУГОСТ 7.1: 2006 «Бібліографічний запис, бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання»;
  • обсяг есе (із заголовком та відомостями про автора) не має перевищувати 5-ти сторінок.

1. Десять найкращих есе будуть опубліковані в збірнику матеріалів ІІІ Міжнародного студентського науково-практичного форуму з верховенства права, який відбудеться в Києво-Могилянській Академії 10–11 червня 2016 р. Інформацію про форум можна отримати за посиланням www.ukma.edu.ua/rolforum.
  2. Авторів найкращих есе буде запрошено взяти участь у зазначеному форумі. Такі автори та їх батьки, отримають запрошення на конференцію і детальну програму заходів.
  3. Авторам найкращих есе, яких буде запрошено на форум,буде компенсовано витрати на проїзд Україною в межах 400 грн. (просимо зберігати документи на проїзд) та витрати на проживання в м. Києві протягом двох діб у межах середньої вартості ліжка у хостелі (просимо зберігати квитанції).

До участі у конкурсі не допускатимуться есе, які не відповідають тематиці конкурсу, а також есе, що міститимуть плагіат.