melesh president2Звернення Президента

 

      Якщо ви опинилися на цій сторінці, можливо, ви думаєте про те, щоб підтримати Києво-Могилянську академію. Якщо це так, то у вас є можливість долучитися до дійсно важливої справи. Могилянка всі роки була творцем важливих змін у житті України, а з допомогою партнерів та благодійників ми спроможні робити значно більше.


      Києво-Могилянська академія визначила своєю стратегічною ціллю на 2015-2025 роки розвиватися як дослідницький університет, як заклад, де не тільки зберігаються та поширюються, а й створюються нові знання. У Стратегії розвитку Академії однією з основних цілей ми зазначили посилення наукової роботи. Це дасть серйозний поштовх у розвитку Могилянки та допоможе нам ще краще служити нашій місії - допомагати формуватися високоосвіченим, небайдужим, творчим особистостям, які здатні незалежно мислити і відповідально діяти.

 

      Ми вже почали реалізацію нової стратегії. Поступово впроваджуються організаційні й управлінські зміни, визначені пріоритетні напрямки розвитку, в яких ведеться активна робота, оптимізується система фінансового управління.
     

      Але Києво-Могилянська академія залишається державною установою, і ви можете здогадатися, як важко розвиватися на бюджетні кошти. У Могилянці нульова толерантність до будь-яких проявів корупції. І тому єдиний для нас шлях рухатися вперед і далі служити Україні – залучати партнерів, давати іншим можливість долучитися до великої справи і стати членами нашої громади.

 

      Києво-Могилянську академію вже підтримують сотні людей та організацій. Завдяки партнерам існують фонди підтримки студентів та викладачів, реставруються приміщення, відкриваються нові наукові центри, розвиваються наявні й починаються нові дослідницькі проекти.

 

      Ми безмежно вдячні кожному, хто підтримує Академію. І запрошуємо всіх стати нашими партнерами. Ваш внесок на користь Могилянки стане внеском у розвиток успішної України.

 

З повагою,

Андрій Мелешевич

 

 

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна