Привітання

greetings

Відео

Cannot Connect to Youtube Server


Cannot Connect to Youtube ServerCannot Connect to Youtube ServerCannot Connect to Youtube ServerCannot Connect to Youtube Server 

 

Переглянути ще відео

 

Листи


Привітання від Президента України

Ви маєте честь працювати і здобувати освіту в найстарішому виші України. У далекому XVII столітті Київський митрополит Петро Могила створив цей навчальний заклад, що назавжди став основою української державності та підготовки інтелектуальної еліти нації.

Сьогодні Академія - один із найпотужніших освітніх та культурних центрів нашої країни. Важко уявити наукові, суспільні, культурні, а тим паче освітні новації без результатів плідної діяльності представників Академії.

Повний текст


Привітання від Прем’єр-Міністра України

Стіни вашого закладу завжди приваблювали обдаровану, енергійну та цілеспрямовану молодь, мислячих та глибоких людей, носіїв передових знань та вільної думки. Києво-Могилянська академія сьогодні – це унікальна атмосфера академічного та творчого пошуку, надпотужний науково-дослідний центр, авторитет якого простирається далеко за межі нашої країни.

Блискучих успіхів та нових звершень Вам в ювілейному році!

повний текст


Привітання від голови Верховної Ради України

Кожен народ має свої культові освітні храми: французи – Сорбонну, італійці – Болонью, англійці – Оксфорд, чехи – Карловий університет, поляки – Ягеллонський. Для українців такою національною святинею є Києво-Могилянська академія.

Низько вклоняюсь викладачам і науковцям академії за їх звитяжну працю, турботу про молоде покоління, віру в краще прийдешнє України.

повний текст


Привітання від суддів Конституційного Суду України

Нехай і надалі Національний університет «Києво-Могилянська академія» розвивається як провідний дослідницький університетXXIстоліття, котрий сприяє реалізації в Україні ідеї освіченої нації, її утвердженню як рівноправного члена міжнародної спільноти, генеруючи нові знання, ідеї та смисли, здійснюючи інноваційні наукові дослідження, конкурентоспроможні у глобальному контексті.

повний текст


Привітання від Служби безпеки України

Ви гідно продовжуєте справу славетних предків наших, без подвижницької роботи яких наша держава ніколи б не відбулася.

У розбудові незалежної України нас завжди надихатимуть імена ректорів Мелентія Смотрицького, Лазара Барановича, Феофана Прокоповича, благодійника і покровителя університету, митрополита Київського, Галицького і всієї України-Русі Петра Могили.

Цих славетних імен гідні і нещодавні випускники університету, які працюють у Службі безпеки України. Серед них є офіцери, відзначені за професіоналізм, героїзм та доблесть під час участі в Антитерористичній операції.

повний текст


Привітання від Служби зовнішньої розвідки України

Завдяки вашій копіткій праці підвищується авторитет України в світі, досягнення Національного університету «Києво-Могилянська академія» високо оцінюють не тільки фахівцями, але й великою кількістю свідомих українців, для яких незалежність України стала найвидатнішим надбанням їх життя.

Повний текст


Привітання від державного концерну УкрОборонПром

За ці роки Університет перетворився на знаний в Україні і світі навчально-науковий центр, випускники якого роблять вагомий внесок у розв’язання актуальних соціально-політичних та економічних проблем країни.

Упевнений, що ви і надалі плідно працюватимете над розвитком вітчизняної науки, утверджуватимете в нашій державі освіту європейського зразка.

Повний текст


Привітання від Народного депутата України Оксани Продан

Найдорожчим скарбом у житті кожної освіченої людини є знання та вміння, а найсвятішими людьми після батьківської опіки є вчителі та наставники, які натхненною працею, власним прикладом допомагають нам збагнути наш такий складний й прекрасний світ.

Сьогодні Національний університет «Києво-Могилянська академія» відзначає поважний ювілей. Щиро вітаю усіх науковців, професорів, співробітників та студентів університету та бажаю високих досягнень на благо українського народу та світової науки.

повний текст


Привітання від Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України

Низько схиляю голову за титанічні зусилля по відродженню академії перед її першим легендарним ректором В’ячеславом Брюховецьким. Безмежна вдячність викладачам університету за їх звитяжну працю, творчий пошук, активну громадянську позицію. Переконана, що колектив академії та її випускники здатні піднести до нових висот економічну і духовну міць України.

повний текст


Привітання від Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Бажаємо усім вам міцного здоров'я, творчого натхнення, успіхів на нелегкій освітянській ниві, родинного затишку і вдалого підкорення свого життєвого Олімпу.

повний текст


Привітання від Академії муніципального управління

Нехай ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців та виховання молоді і надалі служитиме зміцненню нашої держави, а святковий настрій цих днів збережеться у ваших душах на всі наступні роки.

повний текст


Привітання від Світового Конгресу Українців

Світовий Конґрес Українців віддає велику шану будівничим Києво-Могилянської академії, у тому числі й її нинішньому Президенту доктору Андрію Мелешевичу, та бажає всім Вам подальших успіхів у розвитку і утвердженні української науки та в захисті інтересів України як незалежної, суверенної і територіально цілісної держави.

Повний текст


Привітання від Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

Чотири сотні літ НаУКМА є лідером в системі вітчизняної освіти і науки. Процвітання, примноження кращих університетських традицій, нових висот і відкриттів, здійснення найсміливіших задумів і планів, значних перспектив і можливостей для подальшого розвитку на благо нашої країни зичимо усьому колективу навчального закладу й на наступні багато сотень літ. Усіляких вам гараздів! Нехай щастить!

Повний текст


Привітання від колективу Донецького національного університету

Як відомо, гідне ім’я кожного навчального закладу формується завдяки фаховості викладачів, успіхам випускників, рівнем науково-освітніх здобутків. Результативна діяльність визначних учених і випускників НаУКМА як ініціаторів переважної більшості освітніх реформ, що відбулися в незалежній Україні, підтверджують непересічний потенціал університету. Примножуйте наукові здобутки, дотримуючись багаторічних традицій і цінуючи своє коріння!

Повний текст


Привітання від колективу Житомирського державного університету імені Івана Франка

За цими пройденими літами криється нелегкий шлях становлення, пошуків і звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів. Сьогодні Національний університет «Києво-Могилянська академія» по праву є одним із лідерів вищої освіти України.

Нехай ніколи не залишає вас оптимізм і віра в щасливу долю нашої молодої держави, здійсняться усі Ваші мрії і сподівання, а кожен день приносить радість, душевну гармонію і людську вдячність!

Повний текст


Привітання від колективу Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка

Упродовж багатьох років Ваш навчальний заклад є прикладом самовідданості та стійкості у розбудові просвітництва, в досягненні наукових вершин, плеканні традицій державотворення.

Нехай висока оцінка Вашої невтомної праці послугує моральним стимулом і дороговказом на шляху до вершин розуму, правди й істини.

Повний текст


Привітання від колективу Київського університету імені Бориса Грінченка

Ваш навчальний заклад є абсолютно унікальною освітньою установою. Започаткувавши свою історію у першій половині 16 століття, Києво-Могилянська академія стала взірцем для наслідування. Нині фактично усі сучасні українські виші тією чи іншою мірою є духовними спадкоємцями Вашого університету.

Повний текст


Привітання від колективу Національної академії державного управління при Президентові України

Ми високо цінуємо вагомий внесок Академії як носія духовності українського народу у розвиток та утвердження української освіти та науки, виховання високоосвічених, національно свідомих особистостей, які своєю діяльністю зміцнюють авторитет нашої країни.

Нехай і надалі Ваша праця приносить вагомі здобутки, а життєва фортуна супроводжує та надихає Вас на нові добрі справи!

Повний текст


Привітання від колективу Національної академії прокуратури України

Ваш навчальний заклад став національним флагманом у сфері підготовки фахівців високої кваліфікації. Таке наукове визнання є результатом щоденної звитяжної діяльності всього колективу, що стало підґрунтям для формування сучасної еліти нашої країни.

Повний текст


Привітання від колективу Національного авіаційного університету

Ви маєте право пишатися своїм університетом, традиція якого сягають славетного минулого, в якому навчалося багато знаних людей, не лише українців. Ваш університет є сьогодні одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України, який сприяє самореалізації молодого покоління, формує високоосвітченість, надає сучасну вищу освіту відповідно до суспільних потреб, зумовлених розвитком української держави. Кращі ваші випускники – золотий фонд держави.

Випромінюючи світло знань, ви примножуєте майбутнє!

Повний текст


Привітання від колективу Національного університету «Острозька академія»

Ваш університет займає гідну позицію серед вищих навчальних закладів нашої держави, і цей ювілей – ще одна приємна нагода відзначити ваш високий професіоналізм, інноваційні підходи та віддану працю.

Нехай над вами завжди буде Боже благословення.

Повний текст


Привітання від колективу Національного університету харчових технологій

Вам вдалося головне – сформувати колектив однодумців, для яких робота у виші – покликання, внутрішня потреба. Дух товариства, прагнення до творчого пошуку, незадоволеність досягнутим, висока вимогливість до себе і глибока внутрішня порядність притаманні кожному його членові. Тож тримайте й надалі сформований впродовж 400 років імідж свого навчального закладу. Нехай міцне підгрунття накопиченого вашим дружнім згуртованим колективом досвіду слугує опорою для нових звершень, а прогресивні ідеї успішно долають усі перешкоди і втілюються у життя.

Повний текст


Привітання від колективу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Києво-Могилянська академія завжди була і є виразником і носієм специфічних рис духовності українського народу, могутнім чинником формування його самосвідомості, джерелом ідей боротьби за національну свободу. За роки багаторічної діяльності Ваш університет підготував тисячі спеціалістів, які сьогодні успішно працюють у різних відомствах, органах державної влади, громадських організаціях, тощо. Ви виховали не одне покоління української інтелігенції.

Повний текст


Привітання від Сумського державного університету

Ваш навчальний заклад має виняткове значення для історії розвитку української вищої школи. Інтелектуальними силами Могилянки не лише втілювалися освітні інновації та реформи, а й відбувалося становлення Української Держави як повноцінної складової європейського культурного простору.

Повний текст


Привітання від колективу Східнослов’янського національного університету імені Лесі Українки

За час свого існування Києво-Могилянська академія пройшла складний шлях та стала провідним науковим центром країни, здобула високий авторитет і заслужену славу. Університетом підготовлено тисячі висококваліфікованих фахівців. Серед них багато науковців, державних, громадських та культурних діячів.

Повний текст


Привітання від колективу Тернопільського національного економічного університету

Золотий ювілей вищого навчального закладу – це свято для усіх, кому доля дарувала можливість працювати та навчатися у знаному освітньому центрі.

Ви формуєте нове покоління прогресивної еліти, передаючи своїм студентам неоціненний скарб високої професійної майстерності та лідерства. Добру славу університету творили і творять люди з новим мисленням та національною свідомістю.

Повний текст


Привітання від колективу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

Ваш професіоналізм, багаторічна, послідовна та наполеглива праця – це вагомий внесок у розвиток науки, розробку та впровадження інноваційних форм і методів навчання, підготовку висококваліфікованих фахівців.

Нехай ваша діяльність примножує добро і славу України.

повний текст


Привітання від колективу Українського католицького університету

Упродовж століть, що проминули, Академія, її вчителі та вихованці, були учасниками і співтворцями важливих звершень в житті нашого народу, а нерідко стояли в їх авангарді. Виховано плеяду визначних особистостей – а це найкращий дар, який отримала Україна. Тому ваш ювілей – це наше спільне свято.

Для нас НаУКМА був взірцем справжнього університету, коли ми робили перші кроки на освітньому полі України. Але й надалі ви даєте натхнення і наснагу для змагання за високі наукові стандарти. Нехай всемилостивий Господь і надалі супроводжує служіння, яке сповняє НаУКМА для нашої Батьківщини!

Повний текст


Привітання від колективу університету «Україна»

НаУКМА – один із авторитетніших і найстаріших вищих навчальних закладів країни, випускники якого зіграли важливу роль в освітньому, культурному і політичному житті України. І нині Києво-Могилянська академія є одним із осередків реформаторського руху на просвітницькій ниві.

повний текст


Привітання від колективу Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

Могилянка вражає свою багатоликістю: з одного боку – це великий сучасний університет, який навчає молодь, поширює просвітницьку діяльність та потужно впливає на розвиток культури, мистецтва, літератури, музики й театру, формує нову національну ідентичність українця, а з іншого – це безцінна історія становлення сучасної науки і суспільства в цілому, що завмерла в часі й просторі, ставши надійною запорукою для особистого і державного розвитку.

Ми щиро вдячні Вам за всебічну підтримку наукових, соціальних, культурних та політичних напрямів діяльності сучасного українського суспільства й від щирого серця бажаємо і надалі впевнено крокувати модерних шляхом реформування української освіти.

повний текст


Привітання від колективу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Ваш університет має славну історію, добрі традиції та непересічні здобутки. Він є одним із провідних навчально-наукових центрів України. Саме тому випускники, серед яких державні діячі, представники влади всіх рівнів, видатні вчені, керівники навчальних закладів, підприємств, журналісти – це заслужена слава Києво-Могилянської академії, що сягає далеко за межі України.

Нехай у стінах вашого університету завжди панує атмосфера науки, високого інтелекту, злагоди, взаєморозуміння і духовності, біблійні джерела якої не втрачають своєї цінності і актуальності сьогодні, у нашому багатовимірному ХХІ столітті.

повний текст


Привітання від колективу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

За свою чотирьохсотлітню історію Києво-Могилянська академія проклала шлях у широкий світ й зростила тисячі й тисячі світочів науки і культури. Адже сьогодні до вашого поважного університету без будь-яких сучасних навігаторів можна легко дістатися керуючись однією лишень вказівкою французького картографа XVIIст. Гійома Левасаре де Боплана: «У Києві, на Подолі, при Братській церквіміститься університет, або Академія».

Тож дотримуйтесь історичного Статуту Академії, в якій була прописана «всестановість» - право навчатися усім (від дітей аристократії до селян). А сьогодні просто виховуйте молоду аристократичну еліту й у плинному часі «tempusfugit» продовжуйте увіковічнювати славу Києво-Могилянської «AkademiaSempiterna».

повний текст


Привітання від колективу Варшавського університету

Ваш ювілей дає нам ще одну можливість виразити велике захоплення академічними досягненнями Києво-Могилянської академії – одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів в Україні, що здобув міжнародне визнання як один із найкращих центрів академічної майстерності.

Варшавський університет високо цінує довготривалі стосунки між нашими двома університетами. І я щиро сподіваюсь, що в наступні роки ми ще тісніше співпрацюватимемо на благо свієї академічної спільноти.

повний текст


Привітання від Українського Національного Об’єднання Канади

Приймітьнайщиріші витання з нагоди 400-ліття НаУКМА. Історія та освіченість студентів, випускників та президентів НаУКМА вражають та заслуговуютьвизнання. Ваш університет завжди був, є і буде променем освіти в Україні.Бажаємо Вам процвітати та сяяти доти, доки жага до знань залишатиметьсяголовною ціллю для України і людства в цілому.

Повний текст


Привітання від Парламентської програми "Канада - Україна"

Як зауважив президент Нью-Йоркського університету Джон Секстон, сьогодні у світі з 85 установ, які існували 500 років тому, 70 - це університети. Києво-Могилянська Академія відіграла важливу ролю в історії України і знайшла своє місце серед провідних закладів цивілізації.

Ми вітаємо Вас і Києво-Могилянську Академію, яка запалює гаряче прагнення до знань, і молимось за неї, щоб і надалі продовжувала служити зіркою світла та надії у ці важкі часи в історії України. Нехай Бог захищає Ваш університет. Нехай Бог завжди береже Вас у Своїй опіці.

повний текст


Привітання від Юрія Федака, Старшого науковця Міністерства агропромисловості та агропродовольства Канади

Для мене особливою честю була нагода співпрацювати протягом тривалого часу з викладачами та студентами кафедри біології. Ця співпраця була дуже плідною. Ми мали нагоду обмінюватися студентами, досвідом, генетичним матеріалом. Ми спільно готували наукові дослідження для публікацій у всесвітньовідомих наукових журналах.

Бажаю вам примноження досягнень та продовження успіхів Вашого університету.

Повний текст


Привітання від єпископа Бориса Гудзяка

Не обтяжена заскорузлістю старих схем і систем, Києво-Могилянська Академія змогла стати тим маленьким гірчичним зерном, закваскою, що повільно, проте радикально змінювала українську освіту та країну загалом. Вона стала правдивим флагманом реформ та генератором незліченних добрих справ.

З власного досвіду знаю, що якщо ти нічого не маєш, то тобі нічого втрачати, а отже ти можеш все. Цією можливістю новизни і легкості вповні скористалася Могилянка. Вона не стала просто одним з кількох сотень українських ВНЗ, а впевнено та іноді навіть вперто відстоювала право на власну ідентичність та автономію, на власне розуміння – що означає бути університетом. Саме це і притягує студентів, науковців і всіх ваших друзів.

Повний текст


Привітання від підприємства Київгума

На сьогодні в академії засновано більше 100 заохочувальних премій для слухачів та студентів академії, серед яких премія імені засновника «Київгуми» Кравця Миколи Михайловича, і ми впевнені, що цей перелік буде тільки збільшуватися і наповнюватися новим якісним змістом.

Сьогодні Ви маєте усі можливості для виховання сучасної еліти України, що буде здатна створити могутню, розвинуту та процвітаючу державу.

Повний текст

Подарунки

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна