Шановні могилянці – студенти і випускники, викладачі та співробітники!

 

Могилянська спільнота неодноразово доводила, що у часи тяжких випробувань ми готові стати на захист і допомогу як своїй країні, так і кожному з нас! 

 

Цю сторінку створено з метою інформування про могилянців, які самі або члени  їхніх родин опинились у кризовій життєвій ситуації, пов’язаній із критичним станом здоров'я, і потребують допомоги. Кожен із нас, має бути впевненим, що може звернутися до могилянців по допомогу –   фінансову, організаційну, психологічну –  не залишаючись один на один з бідою. І кожен із нас може реалізувати своє бажання допомогти, підтримати, надихнути.


Сьогодні допомога потрібна:

 

Ярославу Спічеку

Spichek Yaroslavстуденту 2 курсу  магістерської програми "Філософія". 

 

Діагноз: муковісцидоз (від народження), наразі тяжкий перебіг, хронічне обструктивне захворювання легень IV ступеня. Цей процес є дуже стрімким і загрожує смертю.

Єдиною надією на життя є трансплантація легень, вартістю – 170 000 дол. США Сама трансплантація в Індії коштує USD 135 тис. (оплачує держава, МОЗ України), додаткові витрати попередньо становлять – USD 35-40 тис. - ендоскопічна гастростомія, підготовка до трансплантації, дорога для 2х осіб, перебування в Індії в очікуванні органу, реабілітація тощо.

 

В Україні подібну операцію зробити неможливо. Індійський професор Балакрішнан погодився виконати цю дуже складну і дорогу операцію у клініці Fortis Malar Hospital (м.Ченнай, Індія). У грудні 2018 р. МОЗ України надав гарантійного листа про сплату операції з трансплантації в індійській клініці. З 18 грудня Ярослав разом з мамою знаходяться в Індії. 

Невідомо скільки часу знадобиться на очікування органу. Але Ярослав не втрачає надію і намагається вести активне життя, вивчає історію, культуру, архітектуру Індії, ділиться з друзями у facebook 

 

 

Статус, станом на 26.04.2019

Традиційно, раз на місяць, Ярослав інформує про стан справ - «звітує» перед благодійниками та підкріплює інфо про витрати фотографіями чеків:

«Добрий день. Черговий місячний звіт за період з 22.03 по 26.04. Усього надійшло 36 268 грн. від 29 благодійників. Дуже дякуємо всім! Витратили 33 028 грн. З них 14 983 грн пішло на придбання ентерального харчування. Ще 2 535 грн. - це плата за електроенергію. Інше - продукти, засоби гігієни, транспорт. Дякуємо за підтримку й вітаємо з наступаючим Великодніми святами!»

 

Як бачите, за місяць надійшла сума еквівалентна 1 359 доларів, необхідно ще зібрати USD 22 699. Дуже вдячні всім, хто підтримує Ярослава та його родину в цей складний для них час!

 

Кошти можна перерахувати на рахунок мами Ярослава - Спічек Юлії Вікторівни: картка Приватбанку 4149 6293 1041 2036.

 

 

Прохання до могилянської спільноти, до всіх небайдужих людей - поширити інформацію про необхідність допомоги Ярославу, звернутись до батьків, друзів, колег, партнерів по підтримку будь-якою посильною сумою, адже допомога малою не буває.  

 

 

Сторінка у facebookВрятуймо Ярослава   @saveyaroslav

Відео про Ярославаhttps://goo.gl/HLNpe3

Інфомаційні постери, які ви можетероздрукувати та розмістити у себе на роботі чи в іншому людному місці:  http://bit.ly/2Os4vEL   

 

Детальніше...

Панченку Володимиру Євгеновичу

panchenkoпрофесору кафедри літературознавства НаУКМА, доктору філологічних наук, літературному критику, письменнику, засновнику і шеф-редактору порталу ЛітАкцент, учаснику  Ініціативної групи "Першого грудня" та Українського центру Міжнародного ПЕН-Клубу.

 

Володимиру Євгеновичу потрібні наша підтримка і віра в перемогу над хворобою. Таку віру випромінює і він  сам. 

 

А ще необхідні великі кошти на операцію і тривале лікування. Допомогти можна перерахувавши кошти на рахунок його дружини Людмили Дмитрівни, номер картки  5168 7573 4597 2774.

Мар'яні Пиріжок

PyrizhokMaryanaвипускниці БП і МП «політологія», 2013 р. 

 

Понад 12 років активно бореться з розсіяним склерозом. Хвороба прогресувала. Якщо спочатку Мар’яні було важко ходити довгі відстані, то тепер вона потребує підтримки ближніх і постійного лікування.

 

Допомогти можна перерахувавши кошти на рахунок у ПриватБанку 5167 9856 6026 4615

 

Мар'яна та її родина дякують за допомогу всім, хто відгукнувся на її прохання у березні. 20 квітня вона почала новий етап лікування у Німеччині. 

 

Наша допомога ще буде  потрібна...

 

 

Детальніше...

Василю Вікторовичу Лучику

luchykзавідувачу кафедри загального і слов’янського мовознавства.

 

Василь Вікторович Лучик після операції потребує довготривалого і вартісного лікування. 

 

Допомогти можна перерахувавши кошти на рахунок його дружини, викладачки цієї ж кафедри  Алли Анатоліївни, номер картки Приватбанку 5168 7420 2243 7341.

 

30 квітня на facebook  Кафедра загального і слов'янського мовознавства НаУКМА Василь Вікторович і Алла Анатоліївна написали:

 

"Дорогі рідні, друзі, колеги, випускники, студенти і просто небайдужі люди! Від щирого серця дякуємо вам за підтримку у важкі для нашої сім'ї часи. 

Детальніше...

Вадиму Михайловичу Михалевичу

myhalevychпрофесору кафедри математики НаУКМА, доктору фізико-математичних наук

Діагноз – цироз печінки 4 ступеня(!) на фоні гепатиту В, що потребує  операційного втручання - пересадки печінки (орієнтовно 60 тис. доларів США).

 

Гостра необхідність фінансування поточного доопераційного медикаментозного лікування. Перед Вадимом Михайловичем постійно стоїть завдання регулярного забезпечення ліками для щоденного прийому. Адже переривання прийому цих ліків може призвести до незворотніх наслідків.

 

Родина Вадима Михайловича дякує всім за  допомогу. Продовжуємо збирати кошти на лікування 

Детальніше...

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна
OSense O-Sense