Шановні могилянці – студенти і випускники, викладачі та співробітники!

 

Могилянська спільнота неодноразово доводила, що у часи тяжких випробувань ми готові стати на захист і допомогу як своїй країні, так і кожному з нас! 

 

Цю сторінку створено з метою інформування про могилянців, які самі або члени  їхніх родин опинились у кризовій життєвій ситуації, пов’язаній із критичним станом здоров'я, і потребують допомоги. Кожен із нас, має бути впевненим, що може звернутися до могилянців по допомогу –   фінансову, організаційну, психологічну –  не залишаючись один на один з бідою. І кожен із нас може реалізувати своє бажання допомогти, підтримати, надихнути.


Сьогодні допомога потрібна:

 

Світлані Приходько

Pryhodko smile3

співробітниці Відділу стратегічного розвитку НаУКМА

 

Діагноз - карцинома мигдалику, онкологічне захворювання горла.

Лікування тривале і вартісне - попередня вартість обстеження, дослідження та лікування – 227 тис. грн., що включає:

  • обстеження та дослідження - 64 000 грн.,
  • лікування:  опромінення - 128 780 грн. (договір з лікарнею), хіміотерапія - 20 000 грн.
  • оренда житла у м. Кропивницький  (2 міс.) – 15 000 грн.

 

Світлана Михайлівна вже пройшла обстеження та дослідження. Лікування відбуватиметься у м. Кропивницькому, в Українському центрі томотерапії, що має найсучасніще обладнання для опромінення. З 10 червня і протягом найближчих двох місяців п.Світлана має пройти цикл з 33 процедур з опромінення та хіміотерапію.

 

 

Необхідно зібрати 163 тис. грн.

Номер картки в ПриватБанку 5168 7456 0054 0360 - Приходько Світлана Михайлівна

У призначенні платежу вказувати:  благодійний внесок на лікування 

 

Будь-яка сума важлива і допоможе. Не залишаймо п. Світлану та її родину наодинці у боротьбі з хворобою!

Ярославу Спічеку

Spichek Yaroslavстуденту 2 курсу  магістерської програми "Філософія". 

 

Діагноз: муковісцидоз (від народження), наразі тяжкий перебіг, хронічне обструктивне захворювання легень IV ступеня. Цей процес є дуже стрімким і загрожує смертю.

Єдиною надією на життя є трансплантація легень, вартістю – 170 000 дол. США Сама трансплантація в Індії коштує USD 135 тис. (оплачує держава, МОЗ України), додаткові витрати попередньо становлять – USD 35-40 тис. - ендоскопічна гастростомія, підготовка до трансплантації, дорога для 2х осіб, перебування в Індії в очікуванні органу, реабілітація тощо.

 

В Україні подібну операцію зробити неможливо. Індійський професор Балакрішнан погодився виконати цю дуже складну і дорогу операцію у клініці Fortis Malar Hospital (м.Ченнай, Індія). У грудні 2018 р. МОЗ України надав гарантійного листа про сплату операції з трансплантації в індійській клініці. З 18 грудня Ярослав разом з мамою знаходяться в Індії. 

Невідомо скільки часу знадобиться на очікування органу. Але Ярослав не втрачає надію і намагається вести активне життя, вивчає історію, культуру, архітектуру Індії, ділиться з друзями у facebook 

 

 

Статус, станом на 26.04.2019

Традиційно, раз на місяць, Ярослав інформує про стан справ - «звітує» перед благодійниками та підкріплює інфо про витрати фотографіями чеків:

«Добрий день. Черговий місячний звіт за період з 22.03 по 26.04. Усього надійшло 36 268 грн. від 29 благодійників. Дуже дякуємо всім! Витратили 33 028 грн. З них 14 983 грн пішло на придбання ентерального харчування. Ще 2 535 грн. - це плата за електроенергію. Інше - продукти, засоби гігієни, транспорт. Дякуємо за підтримку й вітаємо з наступаючим Великодніми святами!»

 

Як бачите, за місяць надійшла сума еквівалентна 1 359 доларів, необхідно ще зібрати USD 22 699. Дуже вдячні всім, хто підтримує Ярослава та його родину в цей складний для них час!

 

Кошти можна перерахувати на рахунок мами Ярослава - Спічек Юлії Вікторівни: картка Приватбанку 4149 6293 1041 2036.

 

 

Прохання до могилянської спільноти, до всіх небайдужих людей - поширити інформацію про необхідність допомоги Ярославу, звернутись до батьків, друзів, колег, партнерів по підтримку будь-якою посильною сумою, адже допомога малою не буває.  

 

 

Сторінка у facebookВрятуймо Ярослава   @saveyaroslav

Відео про Ярославаhttps://goo.gl/HLNpe3

Інфомаційні постери, які ви можетероздрукувати та розмістити у себе на роботі чи в іншому людному місці:  http://bit.ly/2Os4vEL   

 

Детальніше...

Василю Вікторовичу Лучику

luchykзавідувачу кафедри загального і слов’янського мовознавства.

 

Василь Вікторович Лучик після операції потребує довготривалого і вартісного лікування. 

 

Допомогти можна перерахувавши кошти на рахунок його дружини, викладачки цієї ж кафедри  Алли Анатоліївни, номер картки Приватбанку 5168 7420 2243 7341.

 

30 квітня на facebook  Кафедра загального і слов'янського мовознавства НаУКМА Василь Вікторович і Алла Анатоліївна написали:

 

"Дорогі рідні, друзі, колеги, випускники, студенти і просто небайдужі люди! Від щирого серця дякуємо вам за підтримку у важкі для нашої сім'ї часи. 

Детальніше...

Панченку Володимиру Євгеновичу

panchenkoпрофесору кафедри літературознавства НаУКМА, доктору філологічних наук, літературному критику, письменнику, засновнику і шеф-редактору порталу ЛітАкцент, учаснику  Ініціативної групи "Першого грудня" та Українського центру Міжнародного ПЕН-Клубу.

 

Володимиру Євгеновичу потрібні наша підтримка і віра в перемогу над хворобою. Таку віру випромінює і він  сам. 

 

А ще необхідні великі кошти на операцію і тривале лікування. Допомогти можна перерахувавши кошти на рахунок його дружини Людмили Дмитрівни, номер картки  5168 7573 4597 2774.

Мар'яні Пиріжок

PyrizhokMaryanaвипускниці БП і МП «політологія», 2013 р. 

 

Понад 12 років активно бореться з розсіяним склерозом. Хвороба прогресувала. Якщо спочатку Мар’яні було важко ходити довгі відстані, то тепер вона потребує підтримки ближніх і постійного лікування.

 

Допомогти можна перерахувавши кошти на рахунок у ПриватБанку 5167 9856 6026 4615

 

Мар'яна та її родина дякують за допомогу всім, хто відгукнувся на її прохання у березні. 20 квітня вона почала новий етап лікування у Німеччині. 

 

Наша допомога ще буде  потрібна...

 

 

Детальніше...

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна
OSense O-Sense