400years_small

corona

collazh

• Оголошено переможця конкурсу для студентів ФПвН від Фонду ПАТ "Агрокомбанк"

У вересні в НаУКМА проходив конкурс для бакалаврських та магістерських програм факультету правничих наук.

Основними умовами участі у конкурсі є високий навчальний рейтинг студента НаУКМА, участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах для молоді, активна наукова та громадська діяльність.

Цьогорічним лауреатом конкурсу став студент 5 року навчання Олег Дикий.

• Визначено лауреата конкурсу для студентів ФЕН "Зірка факультету"

Завершився конкурс серед студентів-економістів на відзнаку "Зірка факультету", який проводиться за підтримки фонду родини Ковальських (Канада).

Цьогорічну відзнаку "Зірка Факультету! здобув студент 3-го року навчання Тарас Поліщук (спеціальність «Економічна теорія»);

• Визначено переможця конкурсу Фонду EY для студентів факультету правничих наук

У вересня оголошено про початок конкурсу для студентів 3-4 року навчання Факультету правничих наук.

В ході всього конкурсного відбору найкращі результати продумонструвала студентка 4-го року Христина Пеник.

Вітаємо Христину з перемогою у конкурсі компанії EY.

• Визначено переможців конкурсу Іменного фонду EY для викладачів НаУКМА

На початку вересня було оголошено про конкурс для викладачів факультету економічних наук за підтримки Фонду компанії EY.

29 вересня на засіданні конкурсної комісії визначено переможців. Цього року ними стали:

Ніна Дмитрівна Чала, д.н.держ.упр., на посаді професора кафедри маркетингу та управління бізнесом, та Олена Костянтинівна ПРімєрова, к.е.н., доцент кафедри фінансів.

• ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ФОНДУ EY ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК НАУКМА

• Оголошено переможця конкурсу Смолярчуків

Традиційно в НаУКМА протягом вересня проходять конкурси Іменних фондів, які створені у нашому університеті відомими компаніями, банками та благодійниками для відзначення наших студентів та викладачів.

25 вересня відбулося засідання комісії конкурсу на кращу курсову роботу для студентів кафедри історії Факультету гуманітарних наук, який підтримується Іменним фондом Григорія та Розадії Смолярчуків (Канада).

Цьогорічним переможцем конкурсу стала студентка 4 року навчання Факультету гуманітарних наук Олександра Ганзюк.

Вітаємо Олександру з перемогою у конкурсі!

Оголошено переможців конкурсу для викладачів за підтримки Тараса Лукачука

На церемонії Посвяти 31 серпня традиційно було оголошено переможців конкурсів для викладачів, запроваджених випускником НаУКМА Тарасом Лукачуком.

Минулого року Тарас, нині успішний топ-менеджер, з метою підтримки викладачів своєї Альма Матер заснував конкурс на здобуття премії «Кращий викладач факультету природничих наук» та «Кращий викладач кафедри англійської мови».

Вручення відзнак відбудеться на Дні Академії, але імена переможців стали відомі вже під час Посвяти. Переможцями стали

Oksana Kachurets

Качурець Оксана Петрівна,

викладачі кафедри англійської мови