Звернення Президента

 

Шановні друзі!

 

Коли ми говоримо про Києво-Могилянську Академію –маємо на увазі не лише якісні навчальні програми, талановитих студентів чи інтеграцію до світового освітнього та наукового простору. Ми говоримо, перш за все, про унікальне середовище Могилянки, яке акумулює потенціал позитивних змін у масштабах усієї країни.

 

Так, ми творимо і розбудовуємо наш університет як середовище розвитку, середовище інновацій, середовище цінностей.

 

Увесь наш попередній досвід успішного розвитку показує, що, об’єднавши зусилля, ми досягаємо результатів, які змінюють не лише наш університет чи людей, які в ньому навчаються чи викладають – спільними зусиллями ми змінюємо на краще всю нашу країну. І могилянці - саме ті лідери, які здатні «спровокувати» такі зміни.

 

Тому, підтримуючи Могилянку, ви насамперед долучаєтеся до творення процвітаючої, сильної, демократичної України.

 

Щиро дякуємо вам за розуміння цієї місії нашого університету та підтримку у її реалізації.

 

 

 

 

 

Brioukh Звернення Почесного президента

 

Шановні друзі!

 

Нині, коли у країні триває війна, коли, долаючи неймовірний супротив, упроваджуються реформи, коли всі здорові, мислячі сили в державі так прагнуть змін, а зневіра і відчай не вряди-годи так близько, – саме зараз оптимальний час думати про освіту і подбати про її розбудову.

 

Саме Якісно нові, інноваційні, відкриті світу та конкурентоспроможні освіта і наука, які дозволяють нам  навчати і виховувати лідерів нової України, – це гарантія того, що країна не повернеться до тоталітаризму та беззаконня.

 

Оскільки Ви підтримуєте Могилянку, вкладаєте свої зусилля і кошти у її розвиток – упевнений, Ви розумієте та поділяєте цю думку.

 

Дякуємо Вам за це!

 

З глибокою пошаною,

 

В’ячеслав Брюховецький,

Почесний президент НаУКМА

 

 

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна