Триває підготовка Kyiv-Mohyla Humanities Journal, #4

Продовжується активна робота з підготовки 4-го номеру електронного англомовного наукового рецензованого видання  Kyiv-Mohyla Humanities Journal, тема якого «100-річчя національно-визвольного руху в Україні». Вже відібрані статті, перекладені англійською мовою та підготовлені до публікації. До випуску затверджені праці таких авторів: Максим Тарнавський, Іван Басенко, Роман Біляшевич, Сергій Квіт, Ярина Юринець, Мирослав Лаюк, Вікторія Бойко, Марта  Богачевська-Хом'як, Сергій Йосипенко, Володимир Моренець, Володимир Діброва.  Тривають роботи над дизайном. Публікація часопису очікується  на початку липня ц.р.

Партнер цьогорічного випуску видання  Kyiv-Mohyla Humanities Journal - родина Сергія Сегеди та Вікторії Гуменюк, які з самого початку проекту постійно його підтримують. Могилянська спільнота вдячна  нашим  випускникам Сергію та Вікторії за таку системну допомогу своїй Alma Mater. Завдяки їх підтримці цей  проект успішно розвивається, сприяє активізації наукової роботи могилянців і репрезентує науковий доробок наших вчених світовій спільноті.

Kyiv-Mohyla Humanities Journal у 2016 році увійшов до наукометричних баз Web of Sciences.Це видання є складовою проекту «Наукові рецензовані англомовні журнали НаУКМА» - одного з чотирьох стратегічних проектів, направлених на реалізацію стратегії Києво-Могилянської академії стати визнаним у світі дослідницьким університетом.