Фінальне засідання комісії конкурсу студентських наукових проектів

Concurs 130613 червня 2017 року відбулося фінальне засідання комісії конкурсу студентських наукових проектів від Корпорації «Артеріум» для студентів факультету природничих наук (ФПрН). До складу конкурсної комісії увійшли представники Корпорації «Артеріум», декан ФПрН наук та завідувачі кафедр факультету.

На цьому засіданні переможці конкурсу прозвітували про виконання своїх наукових проектів: Анна Калашник - про проект  «Вплив вибраних параметрів на ефективність процесуосмотичної мембранної дистиляції», Ольга Клочкова - про проект «Визначення антипроліферативних та протипухлинних властивостей сполук імідазольного ряду у модельній системі адгезивно-залежних клітин раку молочної залози MCF-7 у культуральній системі in vitro» та Дар’я Яринка - про проект «Розробка біосенсорних систем на основі молекулярно-імпринтованих полімерних мембран для визначення афлатоксину B1». Студентки доповіли про результати своїх досліджень та відповіли на запитання конкурсної комісії.

Члени конкурсної комісії одноголосно схвалили виконані проекти.  Анна Єгорова, керівник Корпоративного університету Корпорації «Артеріум», член конкурсної комісії, відзначила високий рівень виконання студентських наукових проектів. Вона відмітила мотивацію студентів та рівень подачі інформації.

Конкурс наукових проектів студентів ФПрН – це один з напрямів партнерства Корпорації «Артеріум» з НаУКМА, який стимулює наукову діяльність наших студентів. Ми щиро вдячні Корпорації "Артеріум" і запрошуємо інші компанії долучитися до кола партнерів Могилянки. Така співпраця університету та бізнесу дозволяє ще на стадії навчання виявити талановитих молодих науковців й сприяти розвитку наукового потенціалу нашої країни.

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна